SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Puls i Cisnienie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 775

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 182 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3227
Witam jestem od jakis 5 tygodni na cyklu nandro + prop i do tego metka, w malych dawkach co 2 dni, zauważyłem że dosyć szybko biję mi serce i mam ćisnienie caly czas ok 140-150/70-80, wiem że to zasługą soków, lecz czym mogę jakaś to zmiejszyć? szkoda trochę pikawy że tak musi cięzko pracować bo wtedy szybciej się zużywa, czy tabletki jakies na nadcisnienie pomogą ? i czy nie przeszkodzi mi to w cyklu ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699598
jaki puls?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 182 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3227
ok 80
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699598
aeroby robisz? profilaktyka ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 182 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3227
No własnie z areobami to jest róznie, raz robie raz nie, mam teraz zamiar robic conajmniej z 3 razy w tygodniu, myśle ze to troche zmniejszy objawy, co byś jeszcze polecił ? tabletki na cisnienie lub cos takiego ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1907 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36081
diete przede wszsytkim i takie dodatki jak czosnek,koenzym q10,wyciąg z głogu,omega 3,lecytyna,witaminy minerały i aeroby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 451 Wiek 84 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12411
To nie jest duży puls ! Na podobnym cyklu mialem troche wieksze ciśnienie prawdopodobnie od retencji wody . Profilaktyką dietą i aerobami zwalczylem to w nie cale 1/2 tyg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
j/w po co Ci dodatkowa chemia skoro można to uregulować naturalnymi sposobami? Do tego co już zostało wymienione dodaj jeszcze saunę od czasu do czasu. Też dobrze robi na nadciśnienie.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

50mg propa + 100mg mastera e2d

Następny temat

HCG

WHEY premium