SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak schudnąć?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 14177

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
'
dziewczyny często maja skłonność do zastojów limfy, szczegolnie w nogach, a to "pogrubia", a basen to przy okazji masaż i nawet bez faktycznej utraty kilogramów potrafi wyszczuplić.
'
Z tą limfą to ciekawa sprawa - sog ode mnie. Niemniej skutkiem ubocznym kontaktu z zimną wodą jest tendencja do odkładania się tłuszczu pod skórą, przez co pływacy, chociaż umięśnieni, nie mają rewelacyjnej rzeźby. Dlatego tak popularne jest ostatnimi laty jacuzzi, gdyż w ciepłej wodzie - i do tego w połączeniu z 'masażem' podwodnym - organizm chętniej pozbywa się 'opakowania'.

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
Smoczek to juz takie pytanie poza forum :) , chodzisz moze do krakowkiej szkoly baletowej ? ? ?

A great flame follows a little spark
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hehe:) jestem oryginalna i ja sie nie chcę odchudzać ja tylko musze się pilnować...heh, ach te skłonności
a basen mi baardzo pomaga
i dzięki Kain

smoczek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
Brawoo jogger, w rozmowach z wami wlasciwie nie powinno sie przyznawac sogow bo nalezaloby sie za kazda wypowiedz ! Dobrze wiedziec ze sa jeszcze profesjonalisci wsrod nas. To ze pod wplywem cisnienia, jakie woda wypiera na nasze cialo , limfa wypierana jest z tkanek do ukladu naczyniowego ma takze bardzo korzysntny wplyw gdyz dzieki temu do serca pompowana jest wieksza ilosc krwi :)

A great flame follows a little spark
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
Jogger zainteresowałeś mnie a jakies bliższe info co,jak ,dlaczego.???? Czyżby organizm jak u "niedźwiedzi" breonił sie przed z byt częstym wychłodzeniem ?


"Niemniej skutkiem ubocznym kontaktu z zimną wodą jest tendencja do odkładania się tłuszczu pod skórą, "


???

KAIN
"Loved be few Hated by many But respect by all"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chodziłam 8 lat, potem wywalili moja nauczycielkę, więc doszłam do wniosku, ze "idę za nią" i trzy lata byłam w jej autorskim zespole pod patronatem Bytomskiej Szkoły Baletowej, ale też w Krakowie, a teraz od czerwca, jak uda mi się zdać dyplom (tak jak maturka, tyle, ze baletowa) przenosze się do Baletu form Nowoczesnych na AGH

smoczek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
Heh, bo wlasnie moja siostrzyczke tam poslalem, ma 4 latka i biega juz od wrzesnia :)

A great flame follows a little spark
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a z tym odkładaniem się tkanki tłuszczowej, to ja tez nie rozumiem-przecież dziewczyny chodzą na basen głównie po to żeby się pozbyć cellulitu, co oznacza pozbycie się zdeformowanej podskórenj tkanki tłuszczowej...

smoczek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
heh to najbardziej odpowiedni wiek to powodzenia jej zyczę Ale w sumie, to są lepsze szkoły, ja polecam operetkę, ale nie wiem, czy tam przyjmuja takie szkraby
i przepraszam, że nie na temat nie bijcie

smoczek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
Gdzies czytalem o ty mo czym wspomnial jogger ale nie moge znalezc zeby Wam zacytowac, z tego co pamietam chodzilo o to ze w pewnym sensie jest to ochronna reakcja organizmu na nizsza temperature otoczenia, ale najlepiej nich wypowie sie sam jogger.

A great flame follwos a little spark
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

brak apetytu

Następny temat

Szybkie,smaczne i kaloryczne danie w 10 min.

WHEY premium