SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak przetłumaczyc matce....?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1851

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 756 Wiek 100 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 27814
mam problem
moja matka ciagle mi glendzi zebym nie jadl tyle tabletek bo mi to zryje watrobe, i ze jej tak lekarka mowila (i mowila jeszcze zeby jesc gora 2 jajka tygodniowo , ale to juz jej przetlumaczylem )
chodzi min. o filo, zincas, witaminy, o-3 itp.
jakimi argumentami mam jej to wytłumaczyc...?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
Jeżeli jesz środki dozwolone to powiedź że mają atest. Wiele takich środków można spotkać w aptece, sklepie - tak jak środki spożywcze.

Poza tym daj jej ten art do przeczytania, powinno pomóc. Pozdr

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 153 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 865
powiedz ze jesz jajka bez zółtek samo białko. a co do supli , tabletek daj jej do poczytania jakies artykuły a jak ci bedzie dalej gadała to schowaj i po tajemnie łykaj :) powodzenia . hehe

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 393 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9525
schowaj i łykaj tak zeby nie widziala
prosty i skuteczny sposob i nie ma wiecznego *******lenia ze strony rodzicow ze "co ty tam masz za sloiki z jakimis sterydami" albo to jest dobre tesh "łukasz, ale ty chyba nie bierszesz zadnych bialek bo wiesz ze to szkodzi?" to lekkie wersje teksow mojej rodziny
mam w szafie pod kluczem swoje suple i po sprawie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 280 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1599
wszyscy to znamy..moj ojciec tez gledzi o białku tez gadał głupoty ale i tak on to sponsoruje i juz nic nie mówi tylko dziwi sie wzrostom;) przekonasz napewno wymieniłes same witaminy..tak samo z białkiem pomaga,a nieszkodzi artykułów na ten temat jest mase ...także próbuj..troche czasu i bedzie ok:) rosnij!!!

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 756 Wiek 100 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 27814
wiecie
nie sztuką jest schowanie tabletek przed nią i łykac po tajemnie...
matka jest sponsorem takze wiecie...
musze jej to jakos wytłumaczyć bo juz powiedziala ze mi wiecej kasy nie da na "wyniszczacze wątroby"
odzywy kupuje za swoje bo jeszcze wyrabiam, ale z zma itp nie wyrabiam...
napoczątku tez sapala ze sie otruje tymi "odżywkami" ale jak dalem jej troche art. do przeczytania i codziennie jej wmawiam ze sie strasznie nie zdrowo odżywia(smazone itp) to juz nie pitoli a wręcz przeciwnie...zatyka ją
tylko z tabletami problem jest...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 234 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8513
Może poprostu porozmawiaj szczerze z mamą o tych witaminach itd.
Powiedz że to wszytko wystepuje naturalnie w ciele człowieka, lecz człowiek narażony na duży wysiłek fizyczny (siłownia) musi uzupełniać różne zwiazki.
Albo poprostu zabierz ją do lekarza sportowego, może to coś da

Pozdrawiam
LdN
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 393 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9525
jak LdN - nic dodać nic ująć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
dokładnie
szczera rozmowa
żadnego ściemniania + rozgarnięty lekarz sportowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
LdN poza tym ,że witaminy naturalnie występują w ciele człowieka (jak starsza była dobra z bioli to zacznie coś podejrzewać...) to się z Tobą zgadzam...

Zmieniony przez - fukinhot w dniu 2006-05-11 00:13:28

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 347 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38926
Znajdz na sfd ciekawe arty i je wydrukuj.
Daj do przeczytania i zapros na rozmowe. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
omega-3 t są zdrwe tłuszcze przecież a nie jakiś wymyślny suplement. Wpisz w goodle omega-3 i daj mamie art do przecztania Co do zincasu itp. powiedz, że to coś w stylu przyjmowania skrzypu i selenu na paznokcie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

THERMO SPEED EXTREME

Następny temat

dawkowanie_szybka pomoc

WHEY premium