SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak pozbyc sie tluszczu i zbudowac mase miesniowa

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1279

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45
witam mam pytanie jak w temacie

mam 24 lata 180cm i 95kg ostatnio przytylem okolo 8 kg i chce to zbic a oprocz tego wyrzezbic sie troche nie zalezy mi na duzej masie miesniowej lecz na rzezbie
stad moje pytania: jakie suplementy potrzebuje (hmb,kreatyna,l-karnityna?) i czy najpierw zbijac mase a potem rzopoczac treningi na miesnie czy wszystko na raz

z gory dzieki za odpowiedzi

pozdrawiam

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 24

Waga: 94

Wzrost: 180

Obwód klatki: 108

Obwód ramienia: 38

Obwód talii: 97

Obwód uda: 59

Obwód łydki: 42

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: zły

Aktywność w ciągu dnia: praca szkoła

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: jogging kilka razy w tygodniu,koszykówka w zaleznosci od pogody kilka razy w tygodniu

Odżywianie: niestety lubie sery wiem ze ostatnio prez spozywanie tego typu produktow pnabralem na wadze, wiec obecnie nie uzywam serow w ogole

Cel: poprawa estetyki i proporcji

Ograniczenia żywieniowe: brak

Stan zdrowia: brak

Preferowane formy aktywności fizycznej: codziennie mam do dyspozycji siłownie worek treningowy bede dalej uprawail jogging,wszystko aby powrocic do dawnj formy i wyzezbic cialo

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: hmb, fatburnery, whey protein , wszystko okolo 3 lat temu podczas ciezkiej pracy fizycznej

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: tak

Stosowane wcześniej diety: dieta kopenhaska
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1650 Wiek 50 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29299
wszystko masz na forum.czytaj!

Trza być twardym, nie miętkim!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z tą kopenhaską to dowaliłeś
Teraz pewnie będziesz musiał nakręcać metabolizm, bo po takiej "diecie" masz pewnie sporą stratę tkanki mięśniowej.
Suple na razie olej. Ułóż dietę i plan treningowy, wklej tu i ktoś Ci poprawi jeżeli będą błędy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SAN Thyro Cuts II

Następny temat

jajo

WHEY premium