SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak pozbyć się tłuszczu z brzucha ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2029

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 113
Chcę spalić tłuszcz który mam na brzuchu ... Niewielka ilość.
Co muszę robić by szybko się tego pozbyć ?
Biegać ?
Proszę o odpowiedzi...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1332 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8007
Temat wałkowany setki tysięcy razy. Proszę, wypełnij ankietę. Zanim to zrobisz jednak poprzeglądaj wczesniejsze tematy z tego działu. gdyż takie posty pojawiają sie często i napewno wcześniejsze odpowiedzi wyjaśnią twoje wątpliwości.

Każdy dzień jest walką
-BLOG
http://www.sfd.pl/Darrak_Moja_Walka:_-t653614.html



Jeśli moja rada była pomocna możesz odwdzięczyć sie sogiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1551 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8809
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 113
Przed chwilą wyczytałem w Men`sHealth jak pozbyc się tłuszczu z brzucha i na pisali ze najpierw bieg 100 metrów sprintem i pozniej 300 truchtem i to powtórzyć 5 razy :)
Oczywiscie przed tym jakas lekka rozgrzewka :) Myslicie ze to dobry sposób ?
Ja myslalem zeby dodać do tego dresik i biegać w lesie zeby jak najbardziej sie wypocić. To będzie dobry sposób ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 640 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6938
to o czym piszesz to interwał zwany HIIT.

I nie chodzi o to, żeby po prostu biegać...
to raczej coś w rodzaju treningu interwałowego działającego na zasadzie manipulacją tętna.
Interwały wykonujesz progresem.
1 tydzień np. 10 minut i w tym 20sekund truchtu i 10 sprintu i tak w kółko przez 10 minut.
2. Tydzień to samo tylko zwiększasz czas wykonywania biegu czy jazdy na rowerze bądź pływania z 20 sekund biegu do 25 sekund biegu i 15 sprintu Zresztą co ja będę pisać.
wpisz w "szukaj" HIIT i przeczytaj.


Zmieniony przez - Shachraj w dniu 2010-07-01 18:18:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 64 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1325
Podobno właśnie tak jak wyżej najlepszym sposobem jest bieganie 10 sekund truchtem 20 sprintem czy jakoś tak.

"Jeśli nie masz po co żyć, znajdź coś, w imię czego gotów byłbyś umrzeć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 64 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1325
https://www.sfd.pl/Trening_Interwałowy_HIIT_-t268582.html tu masz artykuł z naszego forum.

"Jeśli nie masz po co żyć, znajdź coś, w imię czego gotów byłbyś umrzeć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
Zwiększa zdecydowanie epoc, ale bez diety najlepszy trening nic nie zdziała i na odwrót

/pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 113
Właśnie wiem że bez diety to lipa .. ale patrze co jem i unikam kilku rzeczy, bo diety nie dam rady sobie sam ułożyć. :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PVL + Uniwersal Amino + Animal pump

Następny temat

Bardzo prosze o pomoc !!!

WHEY premium