SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak pozbyć się tłuszczu w okolicach ud oraz pośladków?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 777

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam.
Mam dosyć nie przyjemny problem, ponieważ podczas mojego "nieaktywnego" trybu życia (który już oczywiście mam już za sobą ;d) bardzo duża ilość tłuszczu zebrała mi się właśnie do okolic ud oraz pośladków, co jest bardzo nieprzyjemne, ponieważ ciężko jest np. dobrać pasującą parę spodni, ale nie tylko.
Wiem że miejscowo się nie da schudnąć, ale chciałbym dobrać jakiś plan treningowy, lub dietę, która skoncentruje się głównie na spalaniu tłuszczu w tych okolicach.
Dziękuję z góry :)
PS. Jestem facetem, dlatego jest to dla mnie spory problem.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1813 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12572
mjt.

Wiem że miejscowo się nie da schudnąć, ale chciałbym dobrać jakiś plan treningowy, lub dietę, która skoncentruje się głównie na spalaniu tłuszczu w tych okolicach.



Sam sobie zaprzeczasz.
Po prostu trzeba ułożyć dietę + trening i zacząć redukcję, a tłuszcz poleci. Tłuszcz u mężczyzn po prostu łatwiej się gromadzi w okolicach pasa, ale masz go nadmiar niestety w całym ciele.
Wypełnij ankietę działu, bo podałeś na razie ogólny opis problemu, ale nic o tobie nie wiadomo.

Jedz jak bestia, ćwicz jak bestia, bądź bestią!
Instruktor kulturystyki.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
karnisz
mjt.

Wiem że miejscowo się nie da schudnąć, ale chciałbym dobrać jakiś plan treningowy, lub dietę, która skoncentruje się głównie na spalaniu tłuszczu w tych okolicach.



Sam sobie zaprzeczasz.
Po prostu trzeba ułożyć dietę + trening i zacząć redukcję, a tłuszcz poleci. Tłuszcz u mężczyzn po prostu łatwiej się gromadzi w okolicach pasa, ale masz go nadmiar niestety w całym ciele.
Wypełnij ankietę działu, bo podałeś na razie ogólny opis problemu, ale nic o tobie nie wiadomo.

Wypełniłbym, ale nie mogę takowej znaleźć. Wiem że przy zakładaniu tematu można wypełnić, ale nie mogę już go edytować.
Najlepiej daj link, albo wszystkie pytania, to na nie odpowiem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1813 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12572
Słabo szukasz, to temat podwieszony w dziale, w którym napisałeś.
https://www.sfd.pl/REGULAMIN,_OBOWIĄZKOWA_ANKIETA-t523865.html
Poczytaj resztę tematów podwieszonych w tym dziale i w dziale odchudzanie. Dowiesz się wiele o układaniu diety dla siebie i pod własne zapotrzebowanie kaloryczne. Następnie, jak już zaczerpniesz podstaw, wklejasz tu dietę do oceny i ewentualnej korekty w takim formacie:
https://www.sfd.pl/JAK_DODAĆ_ZRZUT_Z_POTRENINGU__NOWA_WERSJA_!_-t969797.html 

Jedz jak bestia, ćwicz jak bestia, bądź bestią!
Instruktor kulturystyki.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta - proszę o ocene

Następny temat

Kiedy posiłek z wenglami

WHEY premium