SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak brac inse

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5354

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
Nie, tylko na T3 pół tabsa ed, to od tego te nerwy u mnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261568
ja daje rano na czczo ale to jest podobno blad bo wtedy jest naturalne okno anaboliczne i nie potrzeba slinu. Tak slyszalem

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1620 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62299
w nietreningowe zwykle 2 porcje tylko do śniadania i 1 dużego posiłku w ciągu dnia, również posiłki w nietreningowe z racji braku insy mniej obfity. A dawki to sprawa bardzo indywidualna, zacznij od 8j a dalej to kieruj się reakcją organizmu, ja doszedłem do 15j ale mam kumpli dla których 12 to już za dużo. I nie zapomnij żeby stopniowo na ta inse wchodzić a nie z marszu 3-4 porcje

Okno jest ale insa pomaga wtłoczyć to co zjesz no i wielkość porcji się przecież na insie zmienia

Zmieniony przez - msciciel00 w dniu 2013-02-08 12:47:17

Pomogłem? Daj SOGa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1453 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32653
no i tak ogolnie to w tych posilkach jest te 10 g ww na jednostke, nie?;) i po godzinie zawsze jeszcze jakies wegle np owoc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261568
Nie wiem, moze, eksperymentuje sobie narazie. Teorii jest milion nt temat ale sobie posprawdzam rozne sposoby. Jest tez taki sposob zeby zjesc duzy posilek na godzine przed treningiem, a okolo 20min przed treningiem zayebac slin i miec przygotowanego szejka ktorego polowe wypic od razu a druga polowe w trakcie treningu. Ponoc pompa ma jakas byc. Nie probowalem jeszcze. Narazie to moja zabawka sie popsula bo lezala 5tyg napoczeta i juz efekt nie ten. A metformine jak bierzecie? Ja wzialem ostatnio 500mg sioforu przed posilkiem to pompa po tym byla wieksza niz po insie... Ogolnie plan jest taki zeby dawac slin 4tyg on i 4tyg off a w tracie tych 4tyg off metformine 3x dziennie

co do tego jablka jako drugi posilek to ja daje w tym miejscu normalny posilek wegle + bialko, Mysle ze moge sobie na to pozwolic bo ogolnie narazie malo waze a nawet jak mnie podleje to sie wytnie

Ogolnie narazie slin bralem jedynie poltorej tygodnia, rano i potreninu bo pozniej byla kontuzja a po 3tyg okazalo sie ze mam dziure w saa i to jest cala przyczyna "upadku" A ja sie dziwilem co sie dzieje ze pomimo brania slinu regeneracja jednej partii trwa tydzien. Trafil szlag cala forme i teraz nie ma ani niskiego bf ani masy ani rzezby ale i tak bedzie drugie podejscie bo nie chce mi sie juz redukowac i sie mega w.k.u.r.wilem i pomimo ze bf juz nie ten to i tak przywale. Takze bede probowal rozne spossoby



Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2013-02-08 13:05:10

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1453 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32653
wg tego schematu o ktorym rozmawiamy to jak wezme tuz przed przedtreningowym to na treningu, ktory wypadnie te 1-1,5 h pozniej chyba tez pasuje popijac jakies carbo? troche duzo tych ww bedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1620 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62299
U mnie insa przed samym treningiem gorzej się sprawdza niż brana do posiłku przedtreningowego. Ja teraz będę jechał inse naprzemiennie z igf1 4tyg na 4tyg.
owoców między posiłkami raczej nie jadłem bo nie czułem takiej potrzeby, w posiłku dosyć węgli złożonych było

Pomogłem? Daj SOGa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261568
notojazda: Posilek normalny chyba wystarczy wziac. Ogolnie zalezy tez jaka masz inse. Ja mam szybka i siedzi 3godziny to mozna probowac ale jak masz np humulin to siedzi troche dluzej. Ta metode wymysslil bodajze miloss sarcev i tam jest napisane zeby wlassnie igf1 dodac ale to juz jakies egzotyki i w dodatku drogie

ps ja lece slin bez GH bo mnie nie stac i mam wyebane

i nie sadze zeby GH zrobilo jakas mega roznice jak ktos trzyma diete w 100%

Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2013-02-08 13:15:41

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1453 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32653
mam krotka:) a do kazdej porcji insy dawac bcaa, glute i cos tam jeszcze? bo niektore rozpiski to uwzgledniaja;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1620 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62299
Ja przy schemacie jaki Ci pisałem na treningu piję puszkę bcaa extra i wodę, węgle w czasie treningu mi jakoś nie służą
a co do bcaa i reszty to ja jedynie do potreningowego shaka to daję jak Ci pisałem wcześniej

Pomogłem? Daj SOGa

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy można tak wbijać enan?

Następny temat

jak to widzicie..?

WHEY premium