SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak brac inse

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5349

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
ooo dochodzimy do momentu "rozpiski zawodnika"

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
:)

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3016 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40954
Jak wszyscy tacy mądrzy jesteście to rozpiszcie mu cały cykl. Bo tak naprawdę g**** każdy wniósł do tematu. Amen,

Z każdym dniem kilka milimetrów więcej i więcej... i to najbardziej cieszy.

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
^^ nie spinaj sie tak


Zmieniony przez - miczelx w dniu 2013-02-08 10:45:27

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3016 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40954
miczelx
^^ nie spinaj sie tak


Zmieniony przez - miczelx w dniu 2013-02-08 10:45:27


Nie bylem nigdy tak spokojny. Każdy pomocny ale jak się napisze do kogoś pw to mało kto odpisze..

Jedynie mogę podziękować jednemu "forumowiczowi" który miał chwile cierpliwości i wytłumaczył wszystko.

Z każdym dniem kilka milimetrów więcej i więcej... i to najbardziej cieszy.

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Zartuje przeciez ziomus, chyba trena lecisz

Jak ktos chce brac inse to sam powinien wiedziec jak ile i kiedy, podstawowe info bez problemu jest do znalezienia a szczegoly trzeba dopasowac do siebie, ewentualnie w temacie popytac o przemyslania innych i odnoszac sie do tego ustawic swoj plan,
Ja tego inaczej nie widze.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3016 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40954
Nikt tak naprawdę nie rozpisze całości do której sam doszedł. Może dać zarys jak to ma wygladac
Miczel tren po slinie poleci dopiero

Zmieniony przez - Adamsky w dniu 2013-02-08 10:54:22

Z każdym dniem kilka milimetrów więcej i więcej... i to najbardziej cieszy.

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
miczelx
ooo dochodzimy do momentu "rozpiski zawodnika"


kto jak kto ale ty chyba też czytałeś ten art___2008r rozpisane 3-4x dziennie start od 4 iu z podbiciem codziennie o 1 iu
A w tematach młodszych dalej krążyły rozpiski 1x po treningu

faktem jest że jak ktoś pyta kiedy ma brać dawkę to określa jego poziom więc rozpisywanie tutaj kombinacji przed treningowych to trochę proszenie się o biedę.



Zmieniony przez - 8x8 w dniu 2013-02-08 11:03:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1453 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32653
cala moja wiedzy na wyzej wymieniony temat pochodzi z roznych artykulow z neta, rozpiski z dawka przed treningiem tez sie pojawiaja ale malo jest info o calej otoczce wokol strzalow jak to dobrze rozegrac
co do mnie to aktualnie leci: prop 150 ed, tren 100 ed, 50mcg t3, 50 mg mety
za niecale 2 tyg odstawiam mete i wtedy chcialem wyprobowac inse, reszta srodkow zostaje, gh nie bedzie
mam novorapid penfill
skoro to zadna tajemna wiedza to moze ktos cos zaproponuje konkretniej? jak dokladniej to wszystko powinno wygladac po strzale np rano

edit: spodobala mi sie ta opcja, zeby przed normalnym posilkiem wbija kilka razy dziennie, nie stosowalem inaczej ale slabo widze picie tyle carbo;)
mm napisz cos wiecej:)

Zmieniony przez - notojazdazkoksem w dniu 2013-02-08 11:47:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1620 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62299
Masz 2 szkoły: 1 to po strzale shake z węglami +dodatki potem izolat i po 40min-1godz normalny posiłek
a 2 szkoła która u mnie się lepiej sprawdza to 15-20min po krótkiej insie posiłek bogaty w węgle i białko w miarę czyste żarcie

Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć że opcja z carbo mocno zamula i potem normalne żarcie ciężko wchodzi a i efekty jakoś lesze jak dla mnie przy opcji nr 2 były


Zmieniony przez - msciciel00 w dniu 2013-02-08 11:50:39

Pomogłem? Daj SOGa

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy można tak wbijać enan?

Następny temat

jak to widzicie..?

WHEY premium