SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jack3d + orotine?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1639

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 224 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7140
Witam

Zastanawiam się nad takim połączeniem jak w temacie i jestem ciekaw co myślicie.
Do tego oczywiście jakieś dobre, amerykańskie białeczko i leucin carboplus.

Dlaczego tak?
Brałem różne staki, ale żadnego z geraminą. Dużo o niej się naczytałem i chciałem spróbowac czy podziała na mnie...
Jack3d zawiera oprócz niej jedynie trochę mono, aakg, kofeine, beta-alanine, no i schizandrol. Więc myślę, że będzie to dość miarodajne.
Orotine zresztą znalazł się w zestawie z podobnego powodu. Chcę sprawdzić działanie samego orotanu kreatyny a nie całej mieszanki różnego typu kreatyn (takiej jak w typowych stakach). Niewielkie ilości mono z jack3d nie powinny tutaj zbyt wiele zmienić.
Carboplus z SFD mam aktualnie i uważam że działa lepiej niż samo carbo. Oprócz siłki trenuję na macie więc się bardzo przyda.
No i białeczko. Tutaj bez filozofii.

???

Zgóry dzięki za pomoc
Pozdro

Si vis pacem, para bellum!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 207 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5025
no fakt masa ma tu duże znaczenie, więc zacznij od 1 porcji i sam określ sobie gramaturę w miarę upływu czasu.
Co do jack-a... jest to stack który na mnie działa inaczej niż pozostałe, a mianowicie klepie dopiero podczas wykonywania ćwiczeń a pompa utrzymuje się przez resztę dnia i co najważniejsze nie mam uczucia rozkojarzenia, braku koncetracji i uczucia niepokoju jak w przypadku np.shock therapy, ogólnie rzecz ujmując póki co dla mnie bomba.
co do orotanu na jakieś spostrzeżenia muszę poczekać przynajmniej 4 tygodnie jak to z kretką bywa...ale szału nie oczekuję, ot kolejna "udoskonalona" postać, brałem już chyba niemal wszystkie postacie kreatyny i jak dla mnie mono i jabłczan bezkonkurencyjne...
Jeśli chodzi o orotan kaizena to kupiłem akurat taki bo wyszedł poprostu najtaniej, poza nim był jeszcze z MAN-a w kapsułkach a w proszku znależć z tej że firmy nie zdołałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
dla mnie git

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 930 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19248
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4590 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40065
Jaka orotonine chcesz brac? Man-a??

Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 224 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7140
Tak, myślałem o MAN Orotine...

Si vis pacem, para bellum!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 826 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 203174
Jak masz hajs to 2x Clout
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
tylko wez pod uwage ze w puszcze masz 204g kreatyny...to nie duzo jak na cykl. Kreatyna w jack3d Cie nie uratuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2548 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17304
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 224 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7140
Orotine z MANa ma 68 porcji w puszce...
Jeśli dawkować zgodnie z zaleceniem producenta to będzie jakieś 5tyg.
Mało?

Z doświadczenia wiem, że b. długie cykle na mnie nie działają. Chyba, że z orotanem będzie inaczeh heh

Si vis pacem, para bellum!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 247 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15401
mam ten sam "problem" mam orotan z mana i tak tak mówisz styka na niecałe 5 tygodni dawkując 2x4 tabsy dzienie i się zastanawiam czy ewentualnie na koniec nie dokupic jabłbaczan tak na 2 tygodnie czy koleją puche orotanu...przed treningwoo meso biore i jest masakra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 207 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5025
połączenie git...bo sam takie stosuję
z tą różnica że ja zakupiłem orotan z kaizena.
na temat działania jeszcze za wcześnie na pełne wnioski bo biorę dopiero drugi tydzień jednak jedno jest pewne...jedna porcja jacka to za mało przynajmniej dla mnie, a wczesniej nie brałem nic z geraminą.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaki booster testosteronu polecacie?

Następny temat

Uzupełnienie przed kolejnym zamówieniem

WHEY premium