SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

iniekcje w tylko jeden mięsień

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2107

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

19

Waga

113

Wzrost

193

Obwód ramienia

43

Obwód klatki

126

Obwód uda

72

Obwód talii

93

Staż na siłowni

3 lata

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

400 ww 100tł 260b

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

pierwszy w trakcie enen 375mg e4d

Opisz swój plan treningowy

typowy split, z piorytetem na barki i łapki

Cel cyklu

aktualnie rekompozycja

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

0

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

ok 15-20 %

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

ekto

Stan zdrowia

dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

nie

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 27 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 377
przemko15
braindeads
Nie wolno bić ciagle w jedno miejsce. Udalo Ci sie wbic w prawy posladek to i w lewy wbijesz. Nie zapominaj o zasięgnięciu strzykawki by sprawdzić czy nie trafiłeś w zyle.


takie podstawy o odciąganiu tłoczka to chyba każdy przedszkolak wie


Kazdy przedszkolak wie też ze w dupe biją Ci co igieł sie boją a jeśli nie jestes gotowy zbratać sie z igłą to i nie powinieneś saa tykać
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 147 Napisanych postów 732 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 268171
braindeads
przemko15
braindeads
Nie wolno bić ciagle w jedno miejsce. Udalo Ci sie wbic w prawy posladek to i w lewy wbijesz. Nie zapominaj o zasięgnięciu strzykawki by sprawdzić czy nie trafiłeś w zyle.


takie podstawy o odciąganiu tłoczka to chyba każdy przedszkolak wie


Kazdy przedszkolak wie też ze w dupe biją Ci co igieł sie boją a jeśli nie jestes gotowy zbratać sie z igłą to i nie powinieneś saa tykać


a co to jakiś wymóg jest że trzeba bić w inne miejsca? Biję w poślady i będę w nie bił, nie odczuwam żadnego dyskonfortu, bólu, i tym podobnych, to po co mam kombinować, w ogóle nie rozumiem twojej wypowiedzi, mam nadzieję że to po prostu jakiś żart
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 147 Napisanych postów 732 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 268171
braindeads
przemko15
braindeads
Nie wolno bić ciagle w jedno miejsce. Udalo Ci sie wbic w prawy posladek to i w lewy wbijesz. Nie zapominaj o zasięgnięciu strzykawki by sprawdzić czy nie trafiłeś w zyle.


takie podstawy o odciąganiu tłoczka to chyba każdy przedszkolak wie


Kazdy przedszkolak wie też ze w dupe biją Ci co igieł sie boją a jeśli nie jestes gotowy zbratać sie z igłą to i nie powinieneś saa tykać


A czytając przed chwilą twój temat, "gospodarka hormonalna po cyklu" uważam że wiedzy to ty nie posiadasz i za SAA to ty nie powinieneś się brać, a już w ogóle doradzać coś innym na ten temat.


Zmieniony przez - przemko15 w dniu 2016-06-18 01:50:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
braindeads
przemko15
braindeads
Nie wolno bić ciagle w jedno miejsce. Udalo Ci sie wbic w prawy posladek to i w lewy wbijesz. Nie zapominaj o zasięgnięciu strzykawki by sprawdzić czy nie trafiłeś w zyle.


takie podstawy o odciąganiu tłoczka to chyba każdy przedszkolak wie


Kazdy przedszkolak wie też ze w dupe biją Ci co igieł sie boją a jeśli nie jestes gotowy zbratać sie z igłą to i nie powinieneś saa tykać

Żartowniś,ja po pośladkach bije 90% wszystkich ini, więc daruj sobie takie teorie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 234 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6347
przemko15
... ciężko mi jest samemu dobrze się wbić w lewy


a próbowałeś ??
tak się tylko wydaje ale wcale nie jest trudne - pompka do lewej rączki i bijesz - poćwicz sobie na sucho (z kapturkiem na igle) jak już się przełamiesz i wbijesz to aspiracja i tłoczenie to już zabawa
też się na początku przygody tego obawiałem bo jestem praworęczny, a strzały nieraz i lepiej lewą mi właśnie wychodziły

braindeads
przemko15
braindeads
Nie wolno bić ciagle w jedno miejsce. Udalo Ci sie wbic w prawy posladek to i w lewy wbijesz. Nie zapominaj o zasięgnięciu strzykawki by sprawdzić czy nie trafiłeś w zyle.


takie podstawy o odciąganiu tłoczka to chyba każdy przedszkolak wie


Kazdy przedszkolak wie też ze w dupe biją Ci co igieł sie boją a jeśli nie jestes gotowy zbratać sie z igłą to i nie powinieneś saa tykać


Do inj służy tyłek, innych partii używa się gdy już zad jest "wyeksploatowany" latami koksowania


Zmieniony przez - knur____ w dniu 2016-06-18 07:50:52
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 147 Napisanych postów 732 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 268171
knur____
przemko15
... ciężko mi jest samemu dobrze się wbić w lewy


a próbowałeś ??
tak się tylko wydaje ale wcale nie jest trudne - pompka do lewej rączki i bijesz - poćwicz sobie na sucho (z kapturkiem na igle) jak już się przełamiesz i wbijesz to aspiracja i tłoczenie to już zabawa
też się na początku przygody tego obawiałem bo jestem praworęczny, a strzały nieraz i lepiej lewą mi właśnie wychodziły

braindeads
przemko15
braindeads
Nie wolno bić ciagle w jedno miejsce. Udalo Ci sie wbic w prawy posladek to i w lewy wbijesz. Nie zapominaj o zasięgnięciu strzykawki by sprawdzić czy nie trafiłeś w zyle.


takie podstawy o odciąganiu tłoczka to chyba każdy przedszkolak wie


Kazdy przedszkolak wie też ze w dupe biją Ci co igieł sie boją a jeśli nie jestes gotowy zbratać sie z igłą to i nie powinieneś saa tykać


Do inj służy tyłek, innych partii używa się gdy już zad jest "wyeksploatowany" latami koksowania



Zmieniony przez - knur____ w dniu 2016-06-18 07:50:52


no może kilka razy wbijałem w lewy, ale właśnie z racji tego że jest mi strasznie nie wygodnie to większość w prawy leciała no ale teraz postaram się bić na zmianę :) dzięki panowie za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94518 Napisanych postów 364475 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669224
u mnie tylko pośladki i barki
w uda nie bije

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 234 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6347
nikt nie mówił że będzie lekko
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mostek i jazda dalej

Następny temat

gospodarka hormonalna po cyklu

WHEY premium