SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

iniekcja w biceps czy zrobiona dobrze ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6038

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1834 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52690
Flex, to fajnie, ze troche lat w tym siedzisz, ale co z tego, skoro niektore podstawy Ci umknely. Jesli nie probowales, a tylko sobie wyobrazasz, to o czym my tu w ogole rozmawiamy? Sprobuj sobie walnac Testovisa, ktory jest na oleju taka igla insulinowkowa jak pisalem wczesniej w biceps. 2ml wejdzie rownie szybko co 2ml gestszego soku w posladek strzelane 0,6. Znajomi doswiadczeni bardziej ode mnie i podejrzewam, ze od Ciebie takze, wala czesto apteke w biceps do 2ml unikajac jedynie underow i wszystko jest ok. Ja w bicepsy uderzam 1 - 2ml aptecznych srodkow i - odpukac - jak dotad wszystko ok.
Niedlugo jeszcze pewnie przeczytam tutaj, ze triceps i barki to tez strefy calkiem zakazane do iniekcji, ech.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699736
akurat barki to moje ulubione miejsce iniekcji
poza tym przeczytaj mój poprzedni post
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Znam zaawansowane osoby bijące insulinówkami w barki,bicepsy,najszersze,kaptury.Jeden z naszych forumowych kolegów,też walił w bica(normalną igłą) i zawsze narzekał na dyskomfort,a ma w łapie +50.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699736
iniekcje środkami na bazie wody robiłem igłą 0,4 w małe grupy mięśniowe,natomiast na bazie oleju nie biłem i nie zamierzam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
miesien jak miesien.

kwestia tylko, zeby iniekcja nie przeszkadzala w codziennosci. np. szot w lydki to samobojstwo, 3 dni chodzilem jak paralityk.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699736
w łydkę wbiłem kiedyś hcg i miałem podobnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 332 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7706
a ja wale wszystko 0.5 i nie narzekam,jak szybciej walnalem 0.6 to mialem wiekszy dyskomfort po strzale.Sprawa indywidualna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1834 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52690
Flex, ale akurat w Testovisie olej jest baaaaardzo rzadki i dlatego iniekcja nawet tak cienka igla idzie szybko i sprawnie. Najwazniejsze tylko, zeby do takich partii nie stosowac underow, bo zle dobrane proporcje odczynnikow moga faktycznie wywoalc duzy dyskomfort i utrudnic nie tylko ciwczenie, ale nawet zwyczajne codzienne czynnosci. O ryzyku zakazenia nawet nei wspomne, bo cicie bicepsa to musi byc mehahardcore:( Generalnie to biceps ma jeszcze te zalete, ze umozliwia dobra kontrole nad zabiegiem.
Lydek nie probowalem i chyba juz nie zamierzam:P Natomiast triceps i kaptury czy klata, to standard.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
ja rowniez tylko 0.5

edit:

strzelalem juz w dupe, barki, nogi, trice, bice, motyle, klate. najgorzej wspominam wlasnie lydki i klate. klata straszny dyskomfort przy wbijaniu.

Zmieniony przez - -SHIELD- w dniu 2009-08-26 22:53:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 332 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7706
prze..bany jest tez shot blisko przyczepu miesnia,nie wazne czy gorny czy dolny.Raz sie tak zalatwilem w udo blisko gornego przyczepu czworoglowego.Wieczorem poszedlem do kina i po filmie jak wstawalem z fotela zdretwiala mi noga z bolu tak ze ludzie juz sie dziwnie patrzyli jak pokonywalem trase z ostatniego rzedu siedzen na sam dol ;) Bez kitu nie zycze nikomu.I tak przez kolejne 3 dni,pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy cykl (saa solo, ph solo, lub ph + saa)

Następny temat

PROSZĘ O SZYBKĄ POMOC, BO ZARAZ ZACZYNAM... =] (rozpiska)

WHEY premium