SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy 2kg w 3 tyg to dobrze czy zle

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 127

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Temat przeniesiony przez eveline z działu Szybkie pytania bez logowania. Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10770 Napisanych postów 47039 Wiek 26 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam! Mam pytanie odnosnie przyrostu masy.Mam 33 O tuż cwicze dopiero 3 tyg odrazu zaczelem z cyklem sustanon300 i deca durabolin. Dawki mam male 1ml raz w tyg (oczywiscie po 1ml tego i tego) mam diete wysoko bialkowa i weglowodanowa, 5posilkow dziennie. Przytylem przez te 3 tyg 2kg. Ogolnie sila mi strasznie skoczyla do gory i wiecznie chce mi sie dupczyc. Pytanie moje jest nastepujace: czy te 2kg to dobrze czy za malo? Bo mysle by isc zrobic badania ukladu trawienia moze jest cos nie halo. Prosze o inteligentne odpowiedzie. Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13867 Napisanych postów 63729 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 544755
Zacznij od ankiety działu.

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosteron i boks

aerofull