SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ile razy ćwiczyć i jak?

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 984

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez anubis84 z działu Trening dla początkujących.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 41
Witam pierwszy raz korzystam z forum wiec nie wiem czy już ktoś miał takie pytanie. Ćwiczę w domu, mam do dyspozycji tylko 1 hantelkę. Pomóżcie jeśli możecie dopasować plan treningowy na cały tydzień. Interesuja mnie tylko niektóre partię miesni: biceps, triceps, klata przedramie, brzuch. Nie wiem jak je połączyc, ile razy w tygodniu ćwiczyć, ani jak ćwiczyć. do tej pory ćwiczyłem tak: 1dzien: triceps, przedramię klata potem dzien odpoczynku i dalej biceps brzuszki i znowu dzien przerwy potem triceps i tak dalej... robilem po max 10 powtóżeń po 3 serie z obciążeniem takim zeby było ciezko podniesc ostatnie powtóżenie. dodam jeszcze że ćwicze na mase i dieta mnie nie interesuje tylko sam plan treningu. Z góry dziękuje.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
https://www.sfd.pl/DOMOWY_ATLAS_ĆWICZEŃ-t946176.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 41
a ile razy ćwiczyć? ile przerwy mięśnie muszą mieć i czy jest jakiś czas za długiej przerwy np; 7 dni?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2360 Napisanych postów 30612 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270732
https://www.sfd.pl/NAJCZĘŚCIEJ_ZADAWANE_PYTANIA-t755553.html 

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 41
dziekuje wam za linki al czy ktos mógłby mi dac odpowiec bez linku czy to jak napisalem wczesniej jak ćwicze moze być? czy 3 dni przerwy miedzy tą sama partią miesni to za malo czy za duzo? i czy na biceps 8-10 powtuzen 3 serie 2 razy w tygodniu co 3 dni to bedzie ok i czy tylko 1 cwiczenie np; sztangielka mlotkowa metoda moze byc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 144 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1692
To przeczytaj jeszcze tu i będziesz wiedział wszystko: http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=7862

edit: Każdy woli inaczej. Dla poczatkującego 3 dni przerwy to jest ok.

Zmieniony przez - bialyjez w dniu 2013-09-05 17:10:53

"Bo ćwiczenie cielesne nie na wiele się przyda; pobożność zaś przydatna jest do wszystkiego, mając obietnicę życia obecnego i tego, które ma nadejść" 1 Tm 4, 8

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2360 Napisanych postów 30612 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270732
dziekuje wam za linki al czy ktos mógłby mi dac odpowiec bez linku

nie, bo było to wałkowane tysiace razy wcześniej. Te linki są własnie po to by nie musieć po raz kolejny pisac o tym samym

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mój plan treningowy.

Następny temat

jakie aeroby

WHEY premium