SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ile mozna?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 9236

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 2282 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11471
jak psychike to nie lepiej prosac?czy cus bo nie bardzo wiem o co loto

wytrwałosc drogą do sukcesu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 361 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7379
no to moja osoba chyba lekko odbiega od reszty towarzystwa na forum... od listopada 2004 jestem ON caly czas... i organizm reaguje na zmiene srodka bardzo dobrze.. zejscie z dlugich estrow na krotkie daje dobre efekty i organizm odbiera to jako bodziec.. przyrost jest staly.. nie mam spadkow wiekszych niz 2 kg... przez ten okres poszlo mi z 79kg do 102kg i samopoczucie jest ok.. nie wiem kiedy zejde calkowicie.. bo mam plan na kolejny rok aby wygladac juz "wzglednie". Kwestia psychiki jest raczej malo wazna.. mam silny charakter i jak cos postanowie to tak jest.. okres bycia ON to caly czas wyrzeczen zero alko dragow fajek itp. uzywek...co do potomstwa to nie chce i nie planuje... sporo czasu podoprzadkowane pod trening i diete...
ad topic:
200mg prolo brane pod wzgledem psychiki moze byc wyjsciem.. mozna jechac bardzooo dlugo.. znam osoby ktore tak robily nawet po 3 lata a dzis ciesza sie potomstwem.. ale podstawa to badania...
ja wiem jedno.. jakbym mogl to stestowalbym prawie kazdy srodek jaki jest na rynku aby ocenic jego mozliwosci i zdawac recenzje:) ale ogranicza mnie KASA:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 331 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10507
te z wyblakłym to testosterol tez niezle klepie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
konkret , smiech mnie bierze jak ktos pisze ze ma mocna psyche i branie towaru nie zmienia mu jej
doping , no to jestes kawal chlopa ! w sumie nie ma potrzeby brac dalej ! po co ?
co do hcg , bierzesz je po 6 lub 8 tyg mikrocyklach saa, pezez okres 2 do 3 tyg po to by choc troche pobudzic jadra do pracy ( jesli bys bral rok towar bez zadnej przerwy - to naprawde jaja moglyby zaniknac lub doznca trawlych uszkodzxen) dawki to 2000j co drugi dzien , choc jesli jestes duzym chopem i stosujesz sp[ore dwki saa ( a nie brudzisz strzykwaek smiesznymi ilosciami saa) to nwete dawka 5000j co 2 dzien nie bedzie przesada). zreszta jesli osiagnales tyle to uwazam ze masz swoja metode co robic by utrzymac mase.
pozdr
mc

ps
prop jest dobrym rozwiazaniem ale jesli chcesz isc do przodu a nie tylko utrzymac to musisc stosowac coraz mocniejsze srodki i wieksze dawki - to jest logiczne - to wlasnie jest bagno ktore wciaga (to do Ciebie konkret)

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 265 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8436
robie 8tyg ON pozniej HCG samo czy z koksem dalej bo niekumam?
mysle ze 2500jm x2/7d przez ten okres 3tyg bedzie si ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Z koksem.

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam
ja tez mam podobne pytanie...
jakbym zrobil 1-10 200mg prolo/7d+meta
to jak hcg dodac?pozniej polecialbym od razy np z propem i zowu enan...?
waze 85 kg staz 3 lata
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
EDIT KURVA - markowi chyba chodzi, zeby robic 8 tyg ON potem HCG w czasie OFFu.

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9051 Napisanych postów 82733 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699766
nie w czasie Off tylko On -----podczas zmiany środków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 361 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7379
marek c. piszesz tak jakys kazdego sposrod prawie 120 tys uzytkownikow forum znal osobiscie...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie do ludzi po boldzie

Następny temat

naposim

WHEY premium