SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ile OMEGI ile OLIWY

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3151

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1869 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6274
Tutaj był spór na ten temat:) wypowiedz sie:)
https://www.sfd.pl/LUDZIE_PIJCIE_TRAN_!_:_-t314841.html

Zmieniony przez - nofatuk w dniu 2007-03-17 16:53:35

Praktyk nie teoretyk, f***'ty nie bzdety

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1476 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10822
kupilem ten bo akurat taniej było... tyle siana mialem przy sobie kurde sam teraz nie wiem co kupic TRAN w płynie czy GOLD OMEGA wrrr to i to napewno nie ale ten w płynie jakos bardziej mnie tylko ile tego pic zeby nie przedawkowac 10g pisales

koko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1869 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6274
2 łyzeczki(małe-do herbaty-5g) dziennie moze byc od razu 10g a moze byc w 2 dawkach tylko tak zeby nie bezposrednio przed ani bezposrednio po treningu, bo zostanie ten tluszcz wykozystany do tworzenia energii.
bez obawy z tym przedawkowaniem...tylko jak mowie 10 to nie pij 15 zeby było jeszcze zdrowiej))
o3 gold wychodzi ciut taniej...ale cóz...Ja dalej obstaje przy tranie.
teraz dokonaj wyboru:) bądz mezczyzna!:)

Praktyk nie teoretyk, f***'ty nie bzdety

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2643 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24308
moze rzeczywiscie do 10g to bezpieczne dawki, ale ja i tak sie upre przy kapsach Olimpu. W tamtym poscie, do ktorego link podales są nawet odpowiednie wyliczenia co sie bardziej oplaca
a szczerze to nie lykam ani tego ani tego
wiem, ze niezdrowo, ale nie stac mnie .. tylko bez nagonki na mnie

Zmieniony przez - kolos88 w dniu 2007-03-17 18:12:28

Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1869 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6274
bardziej tez opłaca sie kupic serwatke bialkowa niż drogie WPC
tanio, drogo...to pojęcie wzgledne.

Praktyk nie teoretyk, f***'ty nie bzdety

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1476 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10822
czyli z tego co mowicie wynika iz tran w płynie zdrowszy co moim zdaniem nie oznacza ze w capsach jest zły to kupuje w płynie teraz tylko jakos nie moge znalezc przedje sie do mnie do apteki rozumiem ze najlepiej po posilu wypic

koko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2757 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16713
to ja mam pytanie
chce z diety dostarczac ~100g tluszczy
-50g jestem w stanie z oliwy z oliwek
-? i wlasnie. co dalej. siemie lniane gdzi emoge kupic i ile kosztuje? ile orzechy wloskie?

Znawca w dziale odżywki & suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6277 Napisanych postów 76058 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754978
Ryby, jaja, orzechy wloskie, pestki z dyni, sery, olej lniany.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1869 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6274
Nie koniecznie po posiłku, byle nie przed, po treningu. Tran kosztuje jakies 27zł. polecam smak cytrynowy.
co do tego jakie tłuszcze inne niz oliwa z oliwek. jest tego tak jak wymieniałem sporo(olej lniany tłoczony na zimno wosokolinolenowy-15g; orzechy włoskie (cena ~8zł w łupkach) ~30g, słonecznik, pestki dyni, smalec, olej kokosowy, tłuste ryby, tran...
długo by wymieniac...:)
pozdro:)
moze byc siemie lniane tez. nie znam ceny, ale tanie.

Praktyk nie teoretyk, f***'ty nie bzdety

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2757 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16713
dzieki wam
musze to jakos ogarnac

Znawca w dziale odżywki & suplementy :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

moja dieta low-carb

Następny temat

dobry ten koktajl na mase ?

WHEY premium