SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

icotynato / w poszukiwaniu straconego metabolizmu, redukcja ;)

temat działu:

Ladies SFD

Ilość wyświetleń tematu: 8042

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3057
Hahaha.. Dziękuję, ale generalnie to tak tylko wygląda - mam co nieco na pupie i udach. Jestem gruszką, zawsze osadzało mi się na boczkach. Jestem "miękka" w tych rejonach

http://www.sfd.pl/icotynato_/_w_poszukiwaniu_straconego_metabolizmu,_redukcja_;_-t712830.html

"Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 270 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20963
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 780 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24062
Ale w porównaniu ze zdjęciami na początku jest duża różnica.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3057
Moje pomiary zrobione dzisiaj z rana. Cały czas stoi - może zmienić coś w rozkładzie? Pomóżcie biednej, bo zaczyna mnie to denerwować. Staram się i mam zastój.

Dziś jestem jakoś olbrzymio głodna. Trzymam się rozkładu, ale wręcz mi w brzuchu burczy po 2 godzinach po posiłku. Zajadam to sałatą i zapijam wodą.

Miał dziś być trening, ale nie zorientowałam się, że dziś święto. Będzie jutro z rana.

I dziewczyny - wypadają mi włosy. Nie wiem, co się dzieje, ale mam tak od pewnego czasu. W wieku 23 lat już siwieję, ale babcia miała podobnie.. to chyba genetycznie. Wiem, że taki włos ma inną strukturę niż normalny,ale na Boga, mam wrażenie, że moje włosy są wszędzie. Pani w aptece poleciła mi Biotebal - używała któraś? Jak wrażenia?




http://www.sfd.pl/icotynato_/_w_poszukiwaniu_straconego_metabolizmu,_redukcja_;_-t712830.html

"Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3057
Trening 04.05
1. Rozpiętki ze sztangielkami na ławce poziomej 6, 6, 8kg - gdzieś po siłowni roznieśli 7, 8kg było za cięzkie i nie zrobiłam wszytskich powtórzeń
2. Wyciskanie sztangielek leżąc na ławce skośnej 5, 6, 7kg
3. Przyciąganie drążka wyciągu górnego do klatki nachwytem 4, 4, 5 poziom
4. Unoszenie bokiem w górę sztangielek 3 , 3, 3 kg - próbowałm jeszcze raz to 4, ale wtedy ręce mi się chwiały strasznie i wróciłam do 3kg
6. Uginanie ramion ze sztangielkami (naprzemienne) 6, 6, 7 kg
7. Prostowanie ramion na wyciągu 4, 5, 5 poziom
8. Prostowanie nóg siedząc 45, 45, 45 kg
9. Uginanie nóg siedząc 25, 25, 35 kg
10. Przywodziciele na ginekologu 65, 65, 75 kg
11. Odwodziciele j.w. 65, 65, 75 kg
12. Wspiecia na palce siedząc - w ręku ciężarek 6kg

Trening z 5.05
1. Rozpiętki ze sztangielkami na ławce poziomej 6, 6, 7kg
2. Wyciskanie sztangielek leżąc na ławce skośnej 6, 6, 7kg
3. Przyciąganie drążka wyciągu górnego do klatki nachwytem 4, 4 , 5 poziom
4. Unoszenie bokiem w górę sztangielek 3 , 3, 3 kg
6. Uginanie ramion ze sztangielkami (naprzemienne) 6, 7, 7 kg
7. Prostowanie ramion na wyciągu 5, 5, 6 poziom
8. Prostowanie nóg siedząc 45, 45, 50 kg
9. Uginanie nóg siedząc 25, 25, 35 kg
10. Przywodziciele na ginekologu 65, 75, 75 kg
11. Odwodziciele j.w. 65, 75, 75 kg
12. Wspiecia na palce siedząc - w ręku ciężarek 6kg, 7kg, 8kg


Trening z dzisiaj
1. Rozpiętki ze sztangielkami na ławce poziomej 6, 7, 7kg
2. Wyciskanie sztangielek leżąc na ławce skośnej 6, 7, 7kg
3. Przyciąganie drążka wyciągu górnego do klatki nachwytem 4, 5, 5 poziom
4. Unoszenie bokiem w górę sztangielek 3 , 3, 4 kg
6. Uginanie ramion ze sztangielkami (naprzemienne) 6, 7, 7 kg
7. Prostowanie ramion na wyciągu 5, 6, 6 poziom
8. Prostowanie nóg siedząc 45, 45, 50 kg
9. Uginanie nóg siedząc 25,25, 35 kg
10. Przywodziciele na ginekologu 65, 75, 80 kg
11. Odwodziciele j.w. 65, 75, 80 kg
12. Wspiecia na palce siedząc - w ręku ciężarek 6kg, 7, 8kg

Mam zakwasy na plecach i na klatce piersiowej, fajne uczucie Z treningu jestem bardzo zadowolona, bo w piątek był fajniejszy trener. Zawsze każe dokładać ciężarki i nie traktuje kobiety jak istoty niedorozwinietej i wiotkiej jak trzcina - oburzył się, że nie mam nic ze sztangą i uparł się, że pokaże mi prawidlową technikę MC :D haha, zabawnie było. Potem bieżnia i rowerek, 20 min. łącznie.

Na silowni tak w ogóle była babeczka w ciązy, bardzo się zaskoczyłam.. pozytywnie - jeździła wolniutko na rowerku stacjonarnym. Rzadko ma się przed soba taki widok :)

Dieta z 4.05 z dupy.. niby nie jadłam nic niewskazanego, ale Kochanie-Niekochanie wyciągnął mnie do siebie i zakupił wino. Wypiliśmy je na spółkę, zasiedziałam się i koniec końców wypadły mi dwa posiłki ;/

Enjoy!!!




http://www.sfd.pl/icotynato_/_w_poszukiwaniu_straconego_metabolizmu,_redukcja_;_-t712830.html

"Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3057
I po majówce, eh..

http://www.sfd.pl/icotynato_/_w_poszukiwaniu_straconego_metabolizmu,_redukcja_;_-t712830.html

"Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1479
Jako jedna z forumowych gruszek też będę Ci kibicować całym sercem, życzę dużo cierpliwości i siły!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4666
Życzę wytrwałości i dodam, że zauważyłam, iż na zdjęciach aktualnych wyglądasz zdecydowanie smuklej i jędrniej, niż z początku poprzednich zmagań. Pozdrawiam (czytając z ukrycia). ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3057
pannica - radośnie życzę Ci tego samego i mam nadzieję, że dopniesz swego :) w razie czego będziemy wspierać ;)

mgds - dziękuję! :) wiesz co, te efekty widzi się tak naprawdę w największym stopniu dopiero na fotach.. wiedziałam, że moje ciało jest w nieco lepszej kondycji niż kiedyś, ale lustro powszechnieje :) fajnie tak sobie porównać zdjęcia i mieć obiektywny obrazek tego wszystkiego. no i gdzie Twój dziennik? ;)

dieta - musiałam skondensować to w czterech posiłkach, nie wyrobiłabym się w większej ilości

http://www.sfd.pl/icotynato_/_w_poszukiwaniu_straconego_metabolizmu,_redukcja_;_-t712830.html

"Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
ja kupuje w Piotrze i Pawle masło orzechowe "primavika - masło orzechowe bez cukru i soli" W składzie jest 95% orzechów.

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ultra79 / Moc jest utkana z cierpliwości i czasu

Następny temat

mariolka08/dziennik treningowy

WHEY premium