SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

icotynato / w poszukiwaniu straconego metabolizmu, redukcja ;)

temat działu:

Ladies SFD

Ilość wyświetleń tematu: 8039

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3057


ok, dzięki za odpowiedź

dziś:
- przysiad ze sztangą 4x10, bałam się ciężarów na pierwszy raz i robiłam z samym gryfem. następnym razem spróbuję coś sobie dodać
-wyciskanie suwnicy wysoko na podstawie 10x30, 10x50, 10x50
-przysiad bułgarski 10x5, 10x5, 10x5
-burpees 3x5
-obwód x4, ciężar 2kg, całość wyszła mi 36 min., ale trener cały czas do mnie podchodził, patrzył mi na kartkę, pytał skąd mam trening no i dopracowywał mi technikę. może kiedyś będzie lepiej
MC ze sztangiełkami x15 -> to MC na ugietych nogach, nie?
thrusters x15
wiosłowanie sztangielkami w opadzie x15
przysiad Plie x20
skoki z kolanami do klatki x15
-plank x1, 30 sek.
- 15 min. bieżni, 5 rowerka, tętno ok.70%. dopiero się zorientowałam, jaka głupia jestem z tym tętnem bo tam się samo mierzy na urządzeniach. tak samo ze spisywaniem ciężarów - nie zrobiłam tego wcześniej, joł

no i pytanie o ciężary, bo widzę, że tutaj dziewczyny chyba je zwiększają co serie. to trzeba je zwiększać, aż ostatnia serię robi się ostatkiem sił? :D

Zmieniony przez - icotynato w dniu 2011-03-26 17:03:39

http://www.sfd.pl/icotynato_/_w_poszukiwaniu_straconego_metabolizmu,_redukcja_;_-t712830.html

"Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3057


dziś się zmierzyłam, zważyć się będę mogła dopiero za tydzień, bo obecnie wagi nie posiadam.




hmm, brzuch mi schodzi za to uda.. trochę mnie to załamało

i chyba się rozchorowałam, mam temperaturę i ogólnie źle się czuję. dziś to nie jest mój dzień :( ech
za to pozytywnie - mam zakwasy po treningu, więc przynajmniej wiem, że się nie obijałam. następnym razem zwiększę ciężarki.

http://www.sfd.pl/icotynato_/_w_poszukiwaniu_straconego_metabolizmu,_redukcja_;_-t712830.html

"Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1572 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13767
a to uda.. trochę mnie to załamało
U mnie to samo, myślę, że po prostu musimy dłużej na spadki poczekać w tych miejscach

What is a calorie? Calories are the little bastards that get into your wardrobe at night and sew your clothes tighter...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
icotynato, oczywiscie ze zwiekszaj na tym polega idea kazdego trenigu na zwiększaniu poziomu trudności, tak "ostatkiem sił to możesz robić jeszcze dlugo, a jak zaczniesz zwiększać to nagle si ete sily znajda


Jest dobrze chudniesz ladnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 435
icotynato co prawda jestem nowa i może powinnam milczeć, ale... pisałaś, że Twój metabolizm jest marny + znacznie zwiększyłaś kaloryczność Twojej diety + od 2 tygodni ćwiczysz i masz 5,5cm spadków, i Ty jeszcze narzekasz? Może Twoje uda potrzebują czasu żeby się przyzwyczaić do zmian i na razie sobie troszkę spuchły, bo taki wysiłek to dla nich nowość. A jak już zaskoczą, to zaczną z Tobą współpracować i będzie już tylko mniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Projekcja ale to co mowisz to jest wlasnie ta prawda, na której sie potykają dziewczyny, każda uwaza, ze mysli juz logicznie, ze sie nauczyła na swoich błędach , a jednak w głowie cały czas siedzi to marzenie by wstać nagle rano juz 10kg chudsza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ładne spadki Gratulacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3057
Witam po 4 dniach nieobecności. Musze się spiąć z czasem i witać Was częściej, bo delikatnie nie wyrabiam z wgrywaniem mojego jadłospisu. ^^














No i teraz czas na wielkie narzekanie. Jak mówiłam, program wielu zajeć na mojej uczelni obejmuje badania sensoryczne i nie ma opcji, bym tego robić odmówiła bo to jest na punkty i wymagane jest do zaliczenia przedmiotu. W tym tygodniu były: syropy malinowe, produkty bezglutenowe (4 rodzaje chleba, 4 ciasta słodzonego oraz 4 rodzaje klusek), kuchnia chińska.
Staram się i biorę tylko takie ilości, abym mogła ten smak odczuć i napisać sprawozdanie, ale wiele z tych produktów zawiera cukier albo mąkę kukurydzianą właśnie. ;/ Nie mam pojęcia, jak to może wpłynąć na dietę. Jak bardzo zaburzy mi to efekty to się wkurzę..
Co myślicie?

Mój trening w tym tygodniu:

Dzień I, 30.03
-MC sumo 10x1,25 10x1,25 10x5 10x5. 5 to dla mnie maks, robiłam to ostatkiem sił i było mi strasznie ciężko.
-Ściąganie drążka szeroko do klatki 4x6, nie spisałam ciężaru, przepraszam
-inverted rows 3x10
-wypady krótkie z obciązeniem 10x5, 10x6, 10x7
-wyciskanie skos 10x4 10x5 10x5
-przysiady z wyskokiem 3x15
-obwód x4 (4-5 min.?)
- burpees x10
- thrusters x15 - wzięłam cięzarek 5 kg, ale nie wiem, czy nie jest na to za ciężki?
- brzuszki ze zwisu x20
-aero 20min, tetno ok. 70%, 10 min. bieznia, 10 rowerek

Dzień II, 31.03
-wiosłowanie sztanga, w opadzie 10x1,25 10x1,25 10x5 10x5
-przyciaganie sznura do brzucha siedząc - nie zrobiłam, było strasznie dużo ludzi, a maszynę wciąż oblegano
-rozpietki na płaskiej 10x4 10x5 10x5
-obwód x4 (7-5 min?), sztang. 5 kg
- brzuszki na ławce skośnej 3x15
- swing sztangiełka 3x20
- pompki z nogami na podwyższeniu 3x10
- wskok na podwyszenie 3x15
-interwały: 30/30 x4 - nie dałam więcej, po dodaniu jednego obwodu i 4 interwałach prawie wyplułam swoje płuca

Dzień III, 1.04
-przysiad ze sztangą 10x0 10x0 10x1,25 10x2,25
-wyciskanie suwnicy wysoko na podstawie 12x50 12x70 12x70
-przysiad bułgarski 10x7 10x7 10x8
-burpees 3x5
-obwód x5 ciężar 5 kg, ok. 7 min.
- MC ze sztangiełkami x15
- thrusters x15
- wiosłowanie sztangielkami w opadzie x15
- przysiad Plie x20
- skoki z kolanami do klatki x15
-plank 1x42 sek.
-aero 20min, tetno ok. 70%, 10 min. bieżna, 10 rowerek


wciąż mam wrażenie, że nie mogę okreslić się z tymi ciężarkami i wszytsko robię chaotycznie. strasznie boję się rozbudowy nóg, a one zawsze rozbudowywały mi się b. łatwo.

martasi
U mnie to samo, myślę, że po prostu musimy dłużej na spadki poczekać w tych miejscach
matasi, przyznam szczerze, że gdy tu przyszłam, Twój dziennik napatoczył mi się jako jeden z pierwszych, ale bałam się odzywać bo ja się nadal czuję jak nieopierzony kurczaczek w porównaniu do Was :D
no z tego, co widzę, to Ci bioderka ładnie lecą :)

projekcja
icotynato co prawda jestem nowa i może powinnam milczeć
eee tam, kto tak powiedział? :) jak dla mnie możesz śmiecić i spamować, jeśli to będzie wesoły spam to tylko poprawi mi samopoczucie i podniesie na duchu ;)
ja się cieszę, że nie tyję, ale OD ZAWSZE miałam wieeeelkie kompleksy odnosnie moich bioder i ud, a tu buch! właśnie uda się rozrastają :(
i pomyśleć, że w wakacje miałam 57 cm w ich obwodzie, a wtedy też narzekałam.

mój tata, widząc mnie po 2 tygodniach nieobecności rzekł, że moje uda zrobiły się 'masywne'. nie ma to jak dowartościowaie człowieka
generalnie tata jest z tych, co to uważają , że dla kobiety jedyne sporty to gotowanie i sprzątanie, a kobieta powinna być nieporadna, wiotka i subtelna.. subtelna jestem, ale wiotka to już nie do końca

obliques
w głowie cały czas siedzi to marzenie by wstać nagle rano juz 10kg chudsza
o o o! to by było coś...
nie ma lekko :)

Martucca
dziękuję! ale tak całkiem zadowolona będę, jak mi dół zacznie schodzić :)

ale elaborat mi wyszedł. ;)


Zmieniony przez - icotynato w dniu 2011-04-02 15:02:54

http://www.sfd.pl/icotynato_/_w_poszukiwaniu_straconego_metabolizmu,_redukcja_;_-t712830.html

"Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale tak całkiem zadowolona będę, jak mi dół zacznie schodzić

No i tutaj wyzwanie przed Tobą Bo przy twojej budowie, żeby osiągnąć spadki w dolnej części ciała, trzeba wykazać dużo cierpliwości i konsekwencji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3057
Martucca
No i tutaj wyzwanie przed Tobą Bo przy twojej budowie, żeby osiągnąć spadki w dolnej części ciała, trzeba wykazać dużo cierpliwości i konsekwencji
wiem, ale jestem dość zawzięta w tej materii, więc mam wielką nadzieję, że podołam mam coś poprawić, zmienić? dostosuję się











wiem, że w wielu miejscach pojawiają się niepolecane przez Was kurczaki - mam je w domu, muszę dojeść zakupiłam karkówkęm schab i wątróbkę, więc będę je wymieniać.

Moje wymiary: (tydzień temu; dziś)
Waga : -; 65,2
Obwód w biuście: 88; 88 (bz)
Obwód pod biustem: 75; 75 (bz)
Obwód talii w najwęższym miejscu: 70; 69 (-1cm)
Oponka: 87; 87
Obwód bioder: 104; 104 (bz)
Obwód uda: 60; 60 (bz)
Obwód łydki: 39; 39

podsumowując - szału nie ma. jestem na siebie zła, bo przyczyniły się do tego pewnie te syropy i reszta. hmmm.

http://www.sfd.pl/icotynato_/_w_poszukiwaniu_straconego_metabolizmu,_redukcja_;_-t712830.html

"Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ultra79 / Moc jest utkana z cierpliwości i czasu

Następny temat

mariolka08/dziennik treningowy

WHEY premium