SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

iść do lekarza czy to sie zdarza i minie??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 901

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

20

Waga

78

Wzrost

79

Obwód ramienia

41

Obwód klatki

111

Obwód uda

Obwód talii

Staż na siłowni

4 lata

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

2800 - 3100 kcal 2g białka / kg

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Jeden cykl

Opisz swój plan treningowy

Pon Klata, Wt plecy, Śr wolne, Czw barki, Pt łapy. Dodaje często 10 - 20 min kardio przed treningiem ( nie raz dwa razy w tyg łapy bo przy klacie czy plecach macham )

Cel cyklu

Budowanie mięśni

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Do chudnięcia

Stan zdrowia

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

owłosienia

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

115kg x2 na klatę
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 270
Witam.
Jestem po 7,5 miesięcznym cyklu ( test enan + prop + meta ) i na odbloku: brałem hcg x3, przez jakieś ponad 20 dni, po tym clomid i tamoks 50, 20 przez 20 dni i do tego proviron 25mg, dwie tabletki dziennie. Ten proviron biorę dalej w celu rzeźbienia sylwetki, planuje zdawkować 100 tab przez 50 dni, jeszcze 50 tab mam... i pytanie pierwsze Czy brać ten proviron jeszcze przez 25 dni??
Zauważyłem dzisiaj krew na papierze toaletowym po wydalaniu... i pytanie czy takie coś sie zdarza na odbloku / po odbloku? Zaznacze że tydzień temu miałem hemoroidy.. trzeba iść do lekarza?


Zmieniony przez - AraaaS w dniu 2020-02-23 17:54:03
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
Co druga osoba ma hemoroidy . Nie panikuj bo stres tez zaostrza objawy %)
Skonsultuj z doktorkiem i będzie dobrze
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94918 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
jak to tydzień temu miałeś hemoroidy ? wiesz co to ogólnie jest ?
skoro pojawia się krew to trzeba odwiedzić proktologa , jak jest wczesne stadium to może kremy pomoga i suplementacja dosminą
jak jest bardziej zaawansowana to jeszcze gumkowania można zrobić
nie ma co zwlekać bo lepiej nie będzie
poza tym trzeba sprawdzić czy to na pewno hemoroidy a nie inne jakies krwawienie
2

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9055 Napisanych postów 82739 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699790
Jeżeli jest to świeża krew to zapewne będzie do sprawa hemoroidów . Kiedy pękają, powodują krwawienie i ból. Hemoroidy są łatwe i szybkie do wyleczenia pod warunkiem, że ich rozwój zostanie zdiagnozowany we wczesnym stadium. Ich leczeniem zajmuje się proktolog – specjalista chorób odbytu i odbytnicy. Badanie jest proste, polega na obejrzeniu odbytu za pomocą wziernika. Czas leczenia zależy od stopnia zaawansowania choroby. Tak wiec najlepiej udaj się do sprawdzonego proktologia i diagnozuj problem .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 270
Tzn pisze miałem bo wyczuwałem taką kulke i ciężko było sie wysrać, teraz to tylko piecze lekko odbyt po wydalaniu i podczas.. pewnie cały czas mam hemoroidy..no i dzisiaj zauważyłem tą krew, chyba świeża, ale taka jakby bardziej różowa na papierze, niż czerwona.. doobra to trzeba odwiedzić lekarza :/ a ten proviron to jak? Łykać te 50 tab jeszcze? Jest sens? Czy bardziej to zaszkodzi niż coś zdziała pozytywnego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Jeśli krew świeża/jasna to końcówka, jak końcówka to rektoskopia wystarczy. Choć jak już jest problem i się pisać to i zzbadać cały przewód. Guzek samoistnie ustępuje czy mechanicznie musisz go odprowadzić do środka?
3

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 270
Samoistnie się zmniejszył na to wychodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 437 Napisanych postów 751 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7368
Porada na forum to jedno a wizyta u lekarza to drugie. Nic Cie to nie koszstuje a jesli juz nawet prywatnie sie przejdziesz to warto czasem dla swietego spokoju to zrobic
2

Ciężko jest lekko żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 296 Napisanych postów 528 Wiek 45 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3353
Mysle ze problem bedzie wracal. Skoro raz sie pojawilo to bedzie wracac. Takie tematy nie ustepuja a wrecz odwrotnie nasilaja sie takze to tylko kwestia czasu liczona systematycznie w latach.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 195 Wiek 39 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3165
Zadbaj o higienę do wizyty żeby nie pogarszać stanu, podcieranie nie papierem tylko mycie po wypróżnianiu, ew. hustki nawilżane. Zawsze krem po. I lekka dieta bo zaparcie może zrobić dużo krzywdy. Badanie trwa 5 sek i jest bezbolesne. Pochwal się lekarzowi, że trenujesz siłowo. Dostaniesz leki na wzmocnienie naczyń i to wszystko. Ten guzek to żylak odbytu, hemoroidy ma każdy i służą do zwierania żeby w gacie nie narobić, często są mylone te pojęcia.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
bez badania to raczej ciezko powiedziec co to jest, lek musi zajrzec i powie, ale jak mowisz wiekszosc to ma i trudno trzeba z tym zyc i jakos sobie z tym radzic, co do lekarza i treningu to oczywiscie nie trenowac nie wyciskac nie meczyc sie to pewnie sie uslyszy
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94918 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
Jak trafi wazona lekarza to na pewno
Mój jest ogarnięty miałem gumkowanie super metoda bo funkcjonujesz normalnie po tym zabiegu.
Warto przed i po wrzucić proctolac m to są priobiotyki właśnie na dolny odcinek

Oraz powiedział żeby suplementowac diosmine
2

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblok

Następny temat

Odblokowanie, finasteryd, wiek

WHEY premium