SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

hmb - jak długo można ciągnąc

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28649

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6274 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754916
5g dziennie podzielone np na 3 porcje tak

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
No mniej więcej o to mi chodziło:) Z tym, że ja za namową Bodego tylko jedną 5g po treningu. Co nie zmienia faktu, że gotówki nie wydam na to. Butlę którą mam akurat wygrałem. Wolę Xtenda.

Zmieniony przez - Martainn w dniu 2008-12-24 23:55:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 95
Dzięki za pomoc wyczytałem właśnie ze trzeba brać 0,15g na 10kg masy ciała. Czyli w moim przypadku wyszło ze 4 kapsułki dziennie będzie akurat. Wiec będę brał 1rano 2po treningu i 1na noc.

....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 95
A widzisz jakaś różnica w braniu jednej porcji 5g po treningu od tej podzielonej na 3 kapsułki rano1 po treningu1 i na noc1 ??

....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 622
czy normalna rzecza jest ze ma sie wzdecia pozazywaniu hmb olimpu i czy normala rzecza jest ze tabletki maja nieprzyjemny zapach??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 95
Kolego ja wzdęć nie mam ale zapach i odbicia po zażyciu są okropne :)

....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
nie bierz na pusty zołądek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 95
Właśnie HMB powinno brać się na pusty żołądek

....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
kwas tluszczowy na pusty zoladek? srednio...
pozniej są problemy gastryczne u niektorych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
ja biore raczej na pusty; problemow w moim przypadku zadnych.

w każdym bądź razie zasadą powinno byc aby wchłonął sie jak najszybciej.

może niekoniecznie musi to byc żoładek pusty, ale do posiłków bym tego nie dawał[jak np. omegę3 albo lecytynę].
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

IONTO VITAMIN DRINK LIQUID - zastąpi witaminy??

Następny temat

Mono/AeroO2/Jablczan ?

WHEY premium