SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

green tea

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2036

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660
mam takie pytanko!ja zażywac green tea albo zwykłą sypana zieloną herbate zeby uzyskać jak najlepsze odwodnienie przed zawodami(chodzi mi o efekt podobny do stosowania diuretyków)jaie ilosci wypijac lub zażywac kiedy i ile zeby były maxymalne ubytki wody z organizmu!i jesli juz bede sie pozbywał tej wody przy pomocy green tea to czy ona tak samo wypłukuje magnez i potas z organizmu jak diuretyki i czy trzeba je uzupełniac zeby organizm nie zaczął mi szalec!??dzieki za odp~!

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Z green tea nie uzyskasz takiego efetku jak z niedozwolonych diuretyków - działanie diuretyczne Green Tea ma zupełnie inna skalę- i nie jest to też jej zasadnicze działanie

Jeżeli chcesz się odwodnić to raczej Venorutonem, vit C do połknięcia (efekt diuretyczny) i w formie musującej( efekt ślinotoku), kawą, dużymi ilościami kreatyny (powoduje biegunkę), aspiryną, dużą dawką karnityny na noc przed startem (intensywne pocenie) i spaniem w dwóch dresach pod pierzyną przy załączonym ogrzewaniu, 1 piwem, picie przez pare tyg przed startem naprawde dużych ilości wody - o pare l więcej niż normalnie a następnie znaczne ograniczenie przed zawodami (organizm przyzwyczajony do wydalania dużych ilości wody razem z moczem nie załapie od razu że dostaje jej mniej i będzie pozbywał się jej zapasów )

W trójboju zawodnicy też odwadniają się przed startem ale nie słyszałem żeby ktoś robił to z pomocą Green Tea - powyżej opisałem Ci medody jakie się zazwyczaj stosuje w tym sporcie

Skłdniki mineralne ZAWSZE musisz uzupełnić - do tego dobre będą asparganian magnezu (znajdziesz go w ZMA) oraz asparganian potasu - tylko one dadzą Ci szybkie i skuteczne uzupełnienie niedoborów

Pamiętaj że odwadnianie przed zawodami to BARDZO NIEBEZPIECZNA zabawa - tak więc z umiarem, lepiej zająć o 1 dalsze miejsce na zawodach niż zająć miejsce leżące w pobliskim szpitalu na OIOMie

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660
hehe powiedz to colemanowi albo cutlerowi!!!dzieki

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Hmmm

Podejrzewam że Coleman czy Cuttler przznaczają znacznie więcej kasy na ochronę własnego zdrowia przez niebezpiecznymi skutkami odwodnienia niż Ty oraz robią to pod dokadnym okiem specjalistów, podając się szeregowi badań pozwalających im określić na bieżąco ile mogą sobie pozwolić
No i oni robi to DLA pieniędzy - to ich ZAWÓD - a takie praktyki są RYZYKIEM ZAWODOWYM
A co ty z tego możesz mieć poza satysfakcją i ryzykowaniem zdrowia???
Pucharek, dyplom, pareset złotych nargody, telewizor czy inną nagrodę

Więc lepiej pohamować się nieco samemu - wolniej jedziesz, dalej zajedziesz

Powodzenia

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2097 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 69594
a czy na odwodnienie nie powinno sie stosować środków moczopędnych??
np dobry jest Ginjal.

Cytat roku by pio091: Ja mam 16 lat jestem w czasie cyklu metka jest cool ale musisz ją codziennie wypocić (zmniejsza skutki uboczne)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Tak ale niektóre z nich (np furosemid) opierają się na związkach będących na liście niedozwolonych środków WADA - mogą powodować komplikacje zdrowotne
A o Ginjalu - nie złyszałem

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 943 Napisanych postów 19270 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158530
Byku a moze polecisz jakis dobry srodek na odwodnienie przed zawodami np.???

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Ziki

Poczytaj powyższe wypowiedzi

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 943 Napisanych postów 19270 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158530
Byku sorki nie zauwazylem...masz soga za wczesniejsza odpowiedz...jeszcze tylko powiedz ile ten preparat V...kosztuje ???

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Ok 30 zł za 50 kaps 300mg Venorutonu - Sławek polecał mi go kiedyś jako dobry i naturalny środek moczopędny

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Soki warzywne

Następny temat

Smak niesmak

Wiecej