SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

green_tea

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4528

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ćw. A- sam gryf 10 kg (czy tyłkiem mam haczyć o ziemię? bo szczerze przyznaję, że nie daję rady. Robię półprzysiad starając się aby kolana nie wyszły poza linię stóp)

Rob głęboki, nie musisz tyłkiem do ziemi ale siasc nizej poziomu powinnaś

ćw. B1 - wyciskanie ale do góry - sam gryf 10 kg
Co znaczy wyciskanie do gory? tu chodzi o normlane wyciskanie sztangi lezac na lawce ze skosem dodatnik, czyli cwiczysz gore klatki

ćw. B2 - już po zorientowałam się, że robiłam ściąganie górnego do klatki a nie przyciąganie dolnego
C1- syzyfki ( z obciążeniem 2,5 kg)
C2- wznosy ze sztangą (sam gryf 10kg)
D- plank 59 sekund
20 minut marszu
wnioski jakie wysnułam:
1) jestem chaosem
2)sam gryf nie wystarczy, dodam obciążenia
3) syzyfki są masakryczne


Ok dokładaj na tym to polega i cierpliwosci

Jeżeli chodzi o plan ćwiczeń kształtuje się mniej więcej następująco:
2 x w tygodniu siłownia
2 x marszobiegi (ok. 30 minut)
1 x basen


I fajnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1113
dzięki wielkie za odpowiedź
Co znaczy wyciskanie do gory? tu chodzi o normlane wyciskanie sztangi lezac na lawce ze skosem dodatnik, czyli cwiczysz gore klatki - niestety moja ławka nie da rady być pod skosem:( czy mogę jakoś zastąpić to ćwiczenie?
I mam problem z jedzeniem- wczoraj po bieganiu nie byłam w stanie zjeść zakładanej porcji, zresztą całej kolacji tez nie zdołałam upchnąć. I czy powinnam jeść tłuste mięsa po treningu? Bo gdzieś widziałam, że po treningu to beztłuszczowo, raczej białko+węgle; czy na razie nie zawracać sobie głowy szczegółami? Jedzenie na dziś:



Zmieniony przez - green_tea w dniu 2011-05-06 09:10:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
jak nie da to rob na plaskiej
a mas zpilke?
możesz na niej wyciskać sztangielki jst dodatkowy impuls, To tez nie jest duzy wydatek, a możliwości rosna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1113
nie mam ale kupię w takim razie
dzięki, że czuwasz nade mną

p.s. a co mam zrobić z tym jedzeniem? może zwiększę kaloryczność w pierwszych posiłkach a te ostatnie sobie odpuszczę? albo będą symboliczne?


Zmieniony przez - green_tea w dniu 2011-05-06 10:08:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 299 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1418
Dobra wątróbka dzisiajmniam mniam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
green muszisz zrobic tak jak sie czujesz najlepiej, jezli wolisz rano wieksze posiłki a później mniejsze dawaj tak, jak chcesz mniej posiłków ale większe tez nie ma sprawy, mozesz tez 10 malutkich przegryzek
Ale zmieść sie w założeniach BWT

Zasadami dla kulturystow (czt. wegle proste i zero tłuszczu i warzyw po treningu) sie nie przejmuj, masz jesc zawsze zbilansowane posilki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1113


witam serdecznie. Dzisiejsze menu

no i pomiary:
26.04, 07.05
waga: 73,9, 72,6 (-1,3)
talia: 92, 90 (-2)
biodra: 103, 103 (bz)
pępek: 100, 98 (-2)
udo: 57, 57 (bz)
łydka: 38, 38 (bz)
ramię: 33, 32,5 (-0,5)
biust: 105, 104 (-1)
pod biustem: 92, 90 (-2)
szyja: 35, 34,5 (-0,5)

szczerze się zdziwiłam. naprawdę. Miałam przeczucie, że przy tej ilości jedzenia nic nie drgnie. Ale drgnęło. Oby dalej.
Po weekendzie będę miała możliwość wklejenia zdjęć to zacisnę zęby i wkleję.
Wielkie dzięki i pozdrawiam

Zmieniony przez - green_tea w dniu 2011-05-07 12:14:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 299 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1418
Super , super
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1572 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13767
green_tea pięknie Ci spada

What is a calorie? Calories are the little bastards that get into your wardrobe at night and sew your clothes tighter...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1113
tęk ju, tęk ju, tęk ju :)
zaczynam następny tydzień:
wczoraj (wiem, te parówki ale postarałam się dopasować resztę do bilansu):



dziś:




trening bez zmian: dziś marszobiegi, jutro A, środa wolne, czwartek marszobiegi, piątek B, sobota wolne, niedziela basen.
Mam tylko problem z kolanem bo zaczęło boleć. Kupiłam jakąś glukozaminę (1500 mg). I zapomniałam wcześniej napisać a im więcej czytam forum to widzę, że to dosyć istotne - przestałam brać tabsy anty Yaz dwa tygodnie wcześniej.
Buźka i miłego dnia
p.s. martasi - cudna sygnaturka:)



Zmieniony przez - green_tea w dniu 2011-05-09 09:00:51
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

dieta antyandrogenna

Następny temat

Duża czy mała, młoda czy stara, każda Lady zapyerdala %-)

WHEY premium