SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

grappling po czterdziestce ?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10930

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1912
na treningi jak najbardziej chodzić!!! dawniej mężczyźni ok 40 byli uważani za osoby w sile wieku choć nie tak gibcy to jednak nie ustępujący siłą i wytrzymałością młodzikom nie wiem dlaczego obecnie ten pogląd się zmienił...

Zmieniony przez - andrzej13207 w dniu 2014-01-30 23:52:38

Z nauk mistrza: "[...]twarz jest bardziej miękka od ściany[...]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 503 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3832
Mam kolegę który zaczynał po czterdziestce, teraz ma ok. 44 i niebieski pas na biodrach. Do tego startuje mega regularnie. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2723
No, pocieszające te Wasze posty. Twardo trenuję i o ile w stójce sobie jakoś radzę, to w parterze cały czas "kuleję" - ALE o dziwo każda poprawna technika sprawia mi dużą radochę.
Jeszcze jedna sprawa. Chodzi mi o jakąś pozycję książkową, naturalnie nie do nauki, bo z książek to najwyżej matematyki można się nauczyć. Interesuje mnie książka, która "ogarnia" podstawowe techniki grapplerskie, daje jakieś rozeznanie. Myślałem o Brazilian Jiu-Jitsu Submission Grappling Techniques Roylera Gracie, tanie to i po angielsku - będzie dobra ?

Zmieniony przez - tomaszzt w dniu 2014-02-05 17:06:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Szczerze? Na YT jest tyle filmów instruktażowych, naprawdę rzetelnie opracowanych z dokładnym wytłumaczniem, że sa chyba wygodniejszą i bardziej odpowiednią formą do nauki.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
JW poszukaj na youtubie jest wiele ciekawych video z dobrze omówionymi technikami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 281
Hendo jeszcze rozwala gości w oktagonie a ty boisz się maty, nigga please...

"Dats da GI. Dats da Jiu-Jitsu."- Renato Laranja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
ridikulus, nie odświeżaj starych tematów...

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22
Witam,jak najbardziej na tak,u mnie na zapasach są weterani którzy regularnie startują w zawodach,fakt faktem że wieku nie da się ukryć więc ważna jest rozgrzewka bo po jakimś czasie stawy i mięśnie pewnego rodzaju wysiłku już tak dobrze nie znoszą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Dyrektor, do Ciebie ta sama uwaga

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Usunięty przez Seba- za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na worku

Następny temat

Jaki trening pod MT ? Własna siłownia.

WHEY premium