SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

gdzie bić ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3100

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 280 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20014
a ja sie wlacze do tematu i tez mam pytanie kiedy najlepiej bic czyli o jakiej porze dnia i czy przed treningiem czy moze po z gory dzieki za odpowiedzi pzdr

http://www.sfd.pl/Moja_Garazowa_Silownia-t503679.html - moja nowa silka zajrzyj koniecznie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1464 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14768
to nie kreatyna - obojętnie

PS. 'walisz', kiedy masz czas byle by danego dnia

Zmieniony przez - maarcin91 w dniu 2009-08-31 13:10:54

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3413 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19334
osobiscie uwazam ze najlepiej z rana. dlaczego ? otoz z uwagi na podwyzszone cisnienie, przed snem jak walniesz mozesz miec klopoty z zasnieciem nie mowiac o tym ze jest ciemno problem tez w tym zeby nie zaleszec szotu.

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 267 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2409
Odrazu ja sie dołącze i zapytam o coś :D Jak sprawdzić czy sie wbiło w jakieś naczyenie krwionośne czy w mięsien? Bo jak wiadomo w zylke wstrzkniesz i kaput jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 312 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2475
Wbij koledze w dekiel moze mózg zacznie mu pracować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3413 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19334
zeby byc odrazu kaput to mial bys ale pecha. jak wczykniesz cos w zyle to raczej zacznie Cie kaszlec, kluc mostku i bedziesz musial sie polozyc na jakis czas bo nie bedziesz ogarnial systemu.

a tak to nie sprawdzisz, wbiles i koniec. jak przebijesz nerw to sie zrobi czarne miejsce i bedzie bolec

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 247
to co 5 dni po 2 ml mam byc ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 312 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2475
przy mniejszej ilości 1ml czy 2 nic sie nie stanie. A po drugie koks dostaje sie do krwiobiegu tylko nie w takiej ilosci jak wstrzykujesz. przy superce to co innego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 312 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2475
jak przebijesz nerw to chłopak obudzi sie w hospital'u
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94922 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670433
fajna rozkminka

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zejście z cyklu po ph!!

Następny temat

jakiego undera depot stanazolol i jakiego metaxa scantel czy razak jak na teraz co?

WHEY premium