SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

gainera czy bialko kupic do 250zl!!??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3370

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 163 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1376
witam bykow!!
cwicze 2,5 roku chce kupic cos dobrego na mase i sie wlasnie zatsnawiam co bedzie lepsze gainer czy bialko.co polecacie zastanawialem sie nad:
universla HARD FAS,GAIN FAST,EXTREME PRO nie wiem doradcie cos ziomki:)
bralem kiedys gainera z universala gain fast efekty bylu bardzo dobre.teraz niedawno skonczylem brac bialko z biogenixa tez bylo dobre ale fast byl lepszy.chce zeby jak najmniej tluszczu przybylo to wlasnie moze lepiej bylo by bialko wzioasc.napiszcie co jednliscie i co doradzacie
pozdrawiam
dzieki

TRENING CZYNI MISTRZA!!!!-]]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no dobra skunksiarz, niech będzie. To tak jak Vlad radził, damy mu po pysku raz ja raz ty raz kopt i będzie spokuj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
a dlaczego nie pomyślisz o diecie?
to od niej zależy czy kupisz gainera czy białko...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 163 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1376
nie mam takiej dokladniej diety ale staram sie jesc czesto omijac tluste potrawy jesc jagurty sery biale itp.takiej dokladnej diety nie mam i nawet niee chce miec teraz.bo lubie jesc co mi sie zachce :)wiem ze mal;o da bez diety ale zawsze cos bedzie

TRENING CZYNI MISTRZA!!!!-]]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jogurty hehe

a mięso? jesz cycki z kurczaka/indyka? wołowine?

wiesz dlaczego gainer ci sie wyda lepszy od białka biogenixa, bo pewnie przytyłes tłuszczem po węglowodanach, a po białku nie przytyjesz. Jak ziper radził, ułuż diete.
Chcesz miec przyrosty bez tłuszczu, a nie amsz diety. skąd wiesz, że akurat nie przełądowujesz sie węglowodanami.
Co według ciebie oznacza termin: "nie tłuste potrawy"?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
"lubię jeść co mi się zachce" Ale masz zachcianki ziomek Nie trzymasz diety a odżywek Ci się zachciewa...

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak być nie może. niestety termin "ciężka praca" to nie tylko przerzucanie ton żelastwa w siłowni ale równierz odrzucanie ton śmieci z codziennego menu.

kopt, dawno cie nie było, czy mi sie zdaje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1838 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38624
Gdyby miał diete to odżywek by nie potrzebował Zapoznaj się mniej więcej czego i ile zjadasz/potrzebujesz jak brakuje Ci kalorii białka i węgli (czyli wszystkiego) kup Gainera, jeśli Twoje jedzenie kuleje pod względem białka to kup białko, ale jak nie bardzo wiesz ile jesz to lepiej kup gainera a jakiego pewnie spytasz?? To jak dowiesz się ile Ci mniej więcej brakuje białka w diecie to wtedy Ci doradzimy jaki

Pamiętaj że: K.J.J.N.N.Ś

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
Hej Piotrek Bywałem tu i tam, ale nudnawo było ostatnio
Skunksiarz: "Gdyby miał diete to odżywek by nie potrzebował" - inna nazwa odżywek to suplement. Teraz sprawdź sobie w słowniku co to znaczy. Albo sam Ci powiem Suplement to UZUPEŁNIENIE a nie ŚRODEK ZASTĘPCZY.
Dalej: "Zapoznaj się mniej więcej czego i ile zjadasz/potrzebujesz jak brakuje Ci kalorii białka i węgli (czyli wszystkiego) kup Gainera, jeśli Twoje jedzenie kuleje pod względem białka to kup białko, ale jak nie bardzo wiesz ile jesz to lepiej kup gainera a jakiego pewnie spytasz?? To jak dowiesz się ile Ci mniej więcej brakuje białka w diecie to wtedy Ci doradzimy jaki" - o jakiej diecie mówisz? O diecie "mniej więcej"? A potem doradzisz mu żeby brał mniej więcej gainera? Sorki za szczerość, ale to jakieś brednie

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062


Są takie proste zasady.. białka w swej diecie z reguły każdy ma zbyt mało... jesli jesteś hardgainerem i wyglądasz jak wieszak, to kupujesz gainera... jesli nie, to wystarczy odzywka białkowa... bo węgle stosunkowo łatwo z posilkow dostarczyc

Zmieniony przez - VLAD.IV w dniu 2005-09-28 14:20:55

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
no co Ty??










Ps są jeszcze dożywki

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suple w UK ?

Następny temat

sprawdzcie to :D

WHEY premium