SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sprawdzcie to :D

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 999

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
http://allegro.pl/show_item.php?item=65854515 hehehe przeczytajcie sobie 10kg masy po jakichs eksperymentalnych koktajlach... i cwiczenia na brzuch pewnie z ksiazki szwarcenegera :D hehhe
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2090 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20230
reklama dzwignia handlu dobre wałki koles gada, te zdjecia tez dobre, w 2 miesiace
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
ja ******lę! Ale się kolo rozgadał Reklama dźwignią handlu, ale taka, którą komuś się będzie chciało przeczytać Kolejny jełop zarzuca innym jełopom, że są jełopami. Zlicytuj a dostaniesz następujący przepis na ryż z kurczakiem:
- kurczak 200g
- ryż 150g
ugotuj i żryj

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
idę licytować

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2907 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 27817
nie no tak dobrego towaru ro jeszcze na allegro nie widzialem

Na rynku pojawił się preparat o nazwie testosterol 250- przeprowadziłem eksperyment z 5 kulturystami którzy codziennie zażywali po 2 tabletki testosterolu przez miesiąc czasu ( czyli podwójną dawkę- zalecana dawka przez producenta to 1 tabletka dziennie)

a następnych 5 kulturystów piło moje koktaile po 2 razy dziennie także przez miesiąc czasu:

Grupa zażywająca testosterol stwierdziła że nastąpił krótkotrwały wzrost siły o około 2 kg a masa mięśniowa wzrosła o 3 kg-ale po odstawieniu testosterolu siła spadła niemal do zera a masa również około 2 kg podczas gdy grupa zażywająca moje koktaile stwierdziła że po miesiącu czasu wzrosła im beztłuszczowa masa mięśniowa średnio o około 8 kg i wzrost siły o około 10 kg-poza tym po odstawieniu koktaili na miesiąc czasu masa spadła im około 2 kg i siła również około 2 kg


Czuwa nad Tobą Bóg
Nie wszyscy Cie w dupe kopną
są ludzie bez nóg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
podziękował...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

gainera czy bialko kupic do 250zl!!??

Następny temat

Nitrobolon + HMB + BCA + magnez i witaminki opinie.. HELP!

WHEY premium