SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

gainbolic6000+inne//prosze o pomoc w suplementacji

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 568

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Banan z działu Suplementacja - NASZE TESTY i promocja.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 15 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 542
WItam ,dzis zakupilem gainbolica 6000(4kg),4 blistry bcaa olimp,3blistry glutaminy olimpa, aakg treca 120 kaps, i 2kg carbo .
Ja mam zamiar brac to tak:
Bcaa- tylko dni treningowe 5kaps 30min przed i 5kaps po treningu
Glutamina - Dni treningowe: tylko 3 kaps 30min po treningu
Dni nietreningowe 3 kaps przed snem
Aakg - 8 kaps 30 min przed treningiem ( i tylko wylacznie w dni treningowe)
Carbo- tylko po treningu 7 łyzek stołowych na 100ml wody

I tu nasuwa sie pytanie jak rozdzielic sobie na miesiac gainbolica jakie porcje ile razy dziennie i w jakich porcjach
Dieta jest moze nie jakas swietna ale jest.chodze do szkoly wiec ciezko jest utrzymac dobra diete...
I głownie licze na ewentualna korygacje mojego planu i pomocy w rozpisaniu gainbolica.

Z góry dziekuje za pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 379 Napisanych postów 37466 Wiek 1 rok Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 126370
4kg. to wyjdzie ci cos kokoło 130g. dziennie, nie ma tu wielkiego pola do manewru, bierz jedna porcje albo w zastępstwie posiłku albo jako jego uzupełnienie[lepsza wersja], własnie w okresie najmniejszej podazy skladników odzywczych; np. 4-5godz. pomiedzy posiłkami, wtedy wrzucasz gain bolic-a
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 15 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 542
ok dziękuje za odpowiedz a jeszcze pytanie co do tego co rozpiski jak zamierzam brac reszte w ciagu miesiaca czy m,asz jakies zastrzezenia??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 379 Napisanych postów 37466 Wiek 1 rok Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 126370
no... skoro nic nie napisalem to znaczy, ze "ujdzie w tłumie" czyli, że może być, choc z tą glutamina bym sie tak nie rozdrabnial, bierz może ja raczej razem z bcaa zamisat tej jednej porcji przed snem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna, Amino jak brac ?

Następny temat

Nitrobolon Energizer

BF