SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

fucking fat :]

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1882

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 328 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8202
cze mam pytanie otoz mam strasznie duzo tłuszczu na brzuchu i chcialem to spalić wiem wiem dieta ( ale kurde ja nie mam zadnych mozliwości ;-() a wiem ze sadło pusci na wskutek ujemnego bilansu kalorycznego, wiec jak najwiekszej ilosci ruchu cwicze 2xtydzien domatorsko + 3 x w tyg brzuch (taki trening z flexa) i pasuje mi zrzucić śmietnik czy mogloby byc tak ze rano biegalbym szybkosciowo + skakanka + popoludniu domator+bieg krotki ale intensywny po schodach + wieczorna długa jazda na orbitreku z zachowaniem tetna itd. czy dzieki temu osiagne ten ujemny bilans i w rezultacie maciek poleci? pomozcie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2234 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10857
tasak - radze Ci tak - zime poswiec na zabudowe brzucha miesniami ( np skłony z obciążeniem). potem ok 3miesiecy przed wakacjami zaczniesz redukcje i zgubisz tłuszcz i kratka sie pojawi

jesli jednak to Ci niepasuje to musisz zadbac o diete + aeroby ( najlepiej rano przed sniadaniem; wydaje mi sie 4x w tygodniu po 40min wystarczy ); no i oczywiscie suplementacja niezaszkodzi


pozdrawiam







Zmieniony przez - hans jr w dniu 2005-09-15 01:31:58

moderator ogólnorozwojówki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 475 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2196
Maciek poleci. A co to znaczy ze nie masz mozliwosci stosowania diety? I co do tej pory jadles. Temat odchudzanie znam z autopsji bo sam jestem w trakcie. Planuje zrzucic do konca roku co najmniej 15 kg nabierajac przy tym troszczke miesni. Jak cos to napisze wiecej jutro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 475 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2196
a i to nie pierwsze moje odchudzanie, ale bedzie pierwsze skuteczne :d Jak sie edytuje posty bo szczerze mowiac nie moge znalezc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 2326 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 78561
Taka lupka nad kopertą w ostatniej wypowiedzi służy do edytowania

(Obok takiej "twarzy" z profilu...po prawej)

Jedyną rzeczą której powinniśmy się bać jest sam strach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 475 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2196
Problem w tym, ze przy moich wypowiedziach jej nie ma :D Ale spoko poradze sobie :D Sorki za offa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 384 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12773
Bo możesz edytować tylko wtedy jesli twoja wypowiedź jest ostatnią w topicu.

Nie wszyscy dostaną sie do raju ale patrzeć na gwiadzdy ma prawo każdy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1115 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6377
malo co zejdzie, nabawisz sie jedynie kondychy i cos wyrobisz...
na spalenie tluszczu jest wlasnie dieta (nie chodzi o dzienne spalane kalorie tylo o zapotrzebowanie, bo cwiczac zwiekszasz zapotrzebowanie na spalone kalorie a nie na te 1) a 2 sprawa to aeroby na czczo albo po treningu silowym ktore sa dodatkiem do diety, ale to one wlasnie spalaja tluszcz z calego ciala (nie tylko brzuch) a dieta jest po to zeby tej spalonej masy tluszczowej nie nabrac od nowa

ps. pamietaj ze przy aerobach na czczo jada ci tez miesnie
jak jakies pytania to wal

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
A jesteś pewny że to jest właśnie tłuszcz, a nie co innego? Wiele osób ma bardzo wypchnięty brzuch nie z powodu tłuszczu. Sam mam ten problem i redukcja na to nie pomaga. Przy wzroście 178 cm ważę aktualnie 78 kg i jako tako wyglądam(wszystko ok oprócz tego przeklętego brzucha). Jak kiedyś robiłem redukcję(dobra dieta+dobry trening) to zszedłem do ok. 70 kg i wyglądałem naprawdę na bardzo wychudzonego(łapy mi schudły, kości policzkowe zaczęły mi wystawać), a ten ogromny brzuch nadal był. Niestety niektórzy już mają to w genach i nic na to nie poradzisz. Ja to bym musiał chyba do 40 kg zejść, żeby się go pozbyć.

Jeżeli nie masz nadwagi, nigdzie indziej nie jesteś otłuszczony, to moim zdaniem nie ma sensu robić redukcji, bo Ci wszystkie mięśnie zmaleją, a bęben zostanie.

Napisz ile ważysz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 328 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8202
185 cm wzrostu-75 kg wagi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
To życzę powodzenia w redukcji... Będziesz wyglądał jak szkielet, a brzuch dalej będzie spory.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1115 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6377
akurat lukas moze miec tu racje
ja waze teraz 75~76 przy 188 (schudlem 10 kg specjalnie na diecie i aerobach)...wygladam prawie tak samo, tyle ze troche mi nogi i lapy schudly

pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

lista startowa 62.Tour de Pologne

Następny temat

Trening w rugby help

WHEY premium