SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

franc_

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 12867

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2275 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9426
Wow. nigdy nie będe tak wyglądał
Songacza daję !!!!

The future is coming on......

>>> Doping Division Force Crew <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 339 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1962
Kurde Franc naprawde swieeeeeeeeetna robota .. cialeczko dopracowane idealnie .. duze brawa ..jest czym sie pochwalic :)
z kobiecego punktu widzenia ..najs
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 248 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5435
O ku**a ale bydle ! SoG of course

" Co wy tu robicie odkąd powstało życie ?"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 370 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8147
sog sie nalezy

Niewazne kto umrze pierwszy wazne kto wiekszy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 339 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1962
no jak nic nie jeden nawet :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 268 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7605
wrzuć jak możesz/masz zdjęcie pleców luzem, bez napinania... bardzo ładnie jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 441 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 168926
franc_, ile już ćwiczysz, bo sylwetkę masz spoko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
franc: wspaniale
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1929 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30754
za***ista masa

Rece nie pala mi sie do roboty nie bede robił za te pare złotych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 309 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3581
Na wstępie chciałbym wszystkim userom serdecznie podziękować za (wow nie spodziewałem sie tego)wspaniałe oceny i sogi.Jest mi bardzo przyjemnie i to własnie dzieki wam zdobywam motywacje do dalszej cięzkiej pracy...
Cóż nóg nie pokazałem bo mam jedno zdjęcie na którym są one nie wygolone i zle napiętem,więc w najbliższym czasie obiecuje o nie zadbać i wkleje fotkę.Są naprawde duże,jednakże nie tak dopracowane i pewnie psują lekko całosciowy efekt.Moim głownym celem jest siła i jeszcze raz siła,aczkolwiek nie za wszelką cenę (zalanie sie fetem i wodą)więc nie mam w planie na razie żadnych konkretnych planów co do rzeżbienia mojego ciała.Na lato na pewno coś w tym kierunku zrobie,ale jeszcze mamy czas.
P.s.Jeszcze raz wielkie DZIĘKUJĘ za wasze oceny..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocencie fotki

Następny temat

I tak minelo ponad 2 lata.

WHEY premium