SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

fizique w ataku/ podsumowanie str.24

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24746

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11712
jasne, gore i wszystko inne chce trenowac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11712
dziewczyny, martwi mnie fakt ze mimo tej calej pracy i jak Iza stwierdzila rzezby, wciaz mam wstretny brzuch. wiem, wiem diasasis, ale to jakby jest ponizej pepka, wiec moze czegos nie rozumien ale dlaczego mnie tak w podbrzuszu wypina?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
sprawdź czy masz? no i sprawdź ile masz faldę pod brzuchem, niestety ciężko z tego miejsca pozbyc sie tłuszczu jezli masz tendencje do odkładania go tam to w normlnych warunkach zawsze będzie siedział
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11712
mam falde, na pewno, zawsze mnie denerwuje w pozycji siedzacej, brrr..., czy diastasis nie powoduje u mnie ze ja tego brzucha poprawnie nie umiem trzymac zwartego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
siedząc to każdy ma fałdy, na niektóre rzeczy nie poradzisz
a distasis.. musisz ciągle ćwiczyć Vaccum więcje juz teraz nie zrobisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11712
ok, tak sobie chcialam pomarudzic, dzieki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11712
TRENING
Trening


1. opuszczanie na drazku 5x2
dwie pierwsze serie chwytem neutralnym, z takiego pplzwisu, reszta z guma


2. wioslo jednoracz polsztanga 4x6-8
14kgx10/16kgx10/18kgx10/20kgx8


3. wyciskanie sztangi lezac skos 30stopni
25,5kg/28kg/30,5kg/ 33kg x 5/ 35,5x5
cos mi sie pokrecilo i zaczelam za nisko, skonczylam z ciezarem nizej niz tydzien wczesniej


4. pompki 3xmax
15,12,8

MISKA

napoje- woda, kawa, herbata zielona, melisa
ziele- pomidor, ogorek, fasola szparagowa, kalafior
suple- o3, vit, bcaa, chcrom, zma





TRENING


bulgar
15kgx12/15kgx10/20kgx8

wykroki chodzone ze sztangielkami
15kg x10/15kgx10/20kgx8
nie powinnam tego robic bo boli mnie dupa, ale chcialam sie wyprobowac.

glute bridge z jedna noga w gorze
15/15/15/15

owodziciele z guma
15/15/15

MISKA

napije- woda, herbata ziel
ziele- celery, ogorek, fasolka szparagowa, kalafior
suple- vit, o3,chrom, bcaa,zma












Zmieniony przez - fizique w dniu 2013-05-31 19:52:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11712
Musze zrobic opis moich obserwacji wzgledem dupy i niektorych cw,
Mianowicie, lewy posladek mam bardzo leniwy i nie przy wszystkich cwiczeniach potrafie go zmusic do pracy, nadrabiam wtedy prawym, lub czteroglowymi lewej strony.
Tak sprawa sie ma przy przysiadach na wolnych, sprobowalam rowniez przysiad na smithcie i wiem ze to nie preferowana forma, ale poniewaz mam pewien support, mam mozliwosc kontroli ruchu i wieksza mozliwosc aktywacji lewego pupsona.
Podobnie ma sie rzecz z wykrokami, zwalszcza chodzonymi, gdzie nie potrafie wyczuc ruchu i czteroglowe przejmuja prace. Dzisiaj wlasnie po wczorajszym treningu mam tego dowod.
Wyciskanie ma maszynie zdaje sprawe tylko przy opcji elewacji nog, nie jestem jednak pewna co do tego cw, wzgledem miesnia gruszkowatego, poniewaz rowniez go czuje jak przy przysiadzie. Wczoraj sie troche nadwyrezylam i dzisiaj bol doskwiera, nawet w pozycji stojacej przy posterior tilt, czuje napiecie. Pozostaje dzis sie rozciagac i masowac na rolce.
Bardzo jak wnioskuje ma wplyw rodzaj cw, ich rozklad serii i powtorzen, oraz polaczenie odpowiednich w treningu.
Dzis juz wiem ze w zadnym razie nie potrafie sobie ustalic tak treningu na nogi zeby sobie krzywdy nie zrobic.:'-(

Jeszcze jedno abstrah**ac;
Art na temat glutes, swietny, tego nam trzeba, nauki od podstaw.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11712
TRENING- PONIEDZIALEK

sdl 5X5
60KG/65KG/70KG/75KG/80KGX3 -
jakos nie moge wyczuc tych 80kg, mam wrazenie ze zanim to pokonam minie kilka tygodni. w trzecim chwycie stracilam technike, wogole nie czulam stabilnosci ruchu.

leg curl 2/1
15kgx10/15kgx10/15x8
tu rowniez brak mocy dzisiaj, ale mam wrazenie ze wogole mi spontan opadl po sld.

wzniosy bioder- jedna noga
15/15/15/15

cable kickbacks
20kgx12/25kgx12/30kgx10
lubie to cw i dobrze mi sie je robi.

a.wyciskanie sztangielek gora max
15/12/10/10
b. wzniosy bokiem
6/6/5/4
c. wzniosy tylem
10/10/8/6
zapomnialam dodac ze od zeszlego tygodnia robie 6kg hantelkami, z racji tego ze nie bylo 5kg. w tym tygodniu juz bylo mi wstyd sie cofac z ciezarem.

Miska



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ułuda na smithie niczego nei aktywujesz wykrzywiając ciało
cwiczenia jednonóż z dodatkowa seria na słabaszy mięsien to jedyne wyjście.

Nie przyj w góre trzymaj przesunieta progresje w 5x5, tzn obniz swój max o 10% dla bepieczeństwa
Po treningu siłowym zjedz sobie zawsze serca kurze, to moze pomóc w schudnięciu podbrzusza no i ww trzymaj wieksza pule na posiłek potreningowy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lueal - początki

Następny temat

Pomocy! :D

WHEY premium