SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

fiflak

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4217

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35
Chcę się nauczyć fiflaka do tyłu. Najbardziej pouczalny jest ten filmik http://pl.

aby zrobić fiflaka. Potrafię bardzo dobrze ten mostek ale boje sie wybic co prowadzi do tego ze boje sie zobic fiflaka. Moze mi ktos pomoc jak pozbyc sie tego strachu.

Z gory thx *
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 925 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8193
jak masz miekkie podloze (materace or sth) to juz twoj problem ze sie boisz i nikt ci w tym nie pomoze, a jesli probujesz na zwyklym to nic dziwnego bo mozesz sie połamać...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 88
2 osoby do asekuracji i problem z glowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ta nic dodac nic ujac j/w

musisz przelamac strach i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1792 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17000
gorzej , jak przełamie siebie

Chwila moralnego kaca - jak gówno z siebie dajesz, to do Ciebie wraca.

8,5m/s ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 139
ja mam w tym problem ze spadam na rece i lece od razu na glowe rece same mi sie uginaja, choc raczej slabych nie mam.nie wiem co mam robic pomozcie plx
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 925 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8193
tu nie trzeba miec silnych rąk. ląduje sie na proste albo prawie proste ręce, trzeba by duzej wysokosci zeby sie ugięły.

1)upadasz na nie pod zbyt małym kątem do podłoża(wybijasz sie zbyt nisko/płasko)
2)musisz cały czas ciągnac głowe do tyłu, jak ze strachu przykurczysz głowe do klatki piersiowej to rece tez ci sie cofną.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 139
no chyba masz racje;D bo na rekach chodze pompki robie (na rekach)wiec chyba tak z tymi rekami zle nie jest.WIec mam sie wybijac bardziej do gory?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 925 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8193
Najlepiej to (jesli nie umiesz) byloby gdybys nauczył sie mostka ze stania to ułatwia sprawe. Niby nie powinno sie wybijać za bardzo do gory ale jesli nie zdazasz odgiąć sie w powietrzu wystarczajaco zeby wylądowac na pod prawie prostym kątem na prostych rękach to poprostu wyzej sie wybijaj i zrobisz wiekszy łuk <yes>.

Chyba ze robisz go prawie w miejscu bo takie bledy czesto sie zdarzają to inna sprawa, ale nie robisz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 139
NIe nie robie.a mostek ze stania to robie juz od dawna.ostatnio wlasnie zaczalem sie wybijac tak jakby z kucka dzieki czemu przezucam nogi za siebie, ale niestety spadam na leb i stad moje pytania.sprobuje sie teraz wybijac bardziej do gory. Dzieki za odpowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 925 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8193
no to tak jak mowisz probuj, ale nie z kucka bo to utrudnia

Z kucka robi sie fajnie jak chcesz stanąć i sie utrzymać potem na rękach, wczesniej udawał mi sie taki bajer
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Transformacja Roweru Help!

Następny temat

Proszę ekspertów o radę ; ) (wyskok)

WHEY premium