SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

faith works miracles

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15418

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


trening:
tylko dwa obwody, robiąc przenoszenie, wyciskanie czułam jakbym miała naderwane coś pod pachą, łzy w oczach, ale starałam się przez to przebrnąć. myślę, że za szybko, za wcześnie zaczęłam od 3 obwodów, na razie będę robiła 2 chyba, że ktoś zaleci inaczej

dzień 1:
1a. wyciskanie sztangielek skos 2,5 kg
1b. wiosłowanie hantlą 7,5 kg

2a. pompki
2b. swing hantlą 7,5 kg

3a. przenoszenie sztangielki leząc z prostymi rekami 7,5 kg
3b. francuskie prostowanie ramion stojąc 2,5 kg

4a. uginanie ramion młotkowe 2,5 kg
4b. wznosy z opadu 2,5 kg

proszę o jakikolwiek odzew...

Zmieniony przez - distraught w dniu 2011-10-13 19:41:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20042
Dlaczego nie wpisujesz ilości powtórzeń?
I wydaje mi się, że jak Cię coś bolało bardzo bardzo to nie powinnaś dokańczać ćwiczenia, bo jak boli to oznacza, że coś jest nie tak.
A jak wymiary? Coś spada? ;>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bo wszystkiego robię po 15 powtórzeń, co uwzględniłam przy wpisywaniu treningu po raz pierwszy.
po prostu mam cholerne zakwasy
w niedzielę wstawię tabelę z wymiarami z tygodnia, zobaczymy, co i jak.

PS: dzięki, za wpis
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20042
Oj, przepraszam. Mój błąd :p
Mam nadzieję, że powolutku coś będzie spadać z obwodów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
przenoszenie sztangielki leząc zamień na ściąganie drążka wyciągu górnego prostymi rekami wtedy nie będziesz narażała sie na kontuzje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Iza, nie mam drążka, ćwiczę w domu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
a gumy do cwiczen nie masz?, wtedy mozna o drzwi od szafy zahaczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie mam niczego, poza hantlami, niestety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
zadbaj o technike cwiczen bo bierze w wielu ciezary jakimi nei daje sie wykonac poprawnie tego cwiczenia, np wyciskasz 2,5kg a przenosisz 7,7kg cos tu sie nie zgadza

tak samo odradzam zarzuty i swingi na twoim etapie, proste cwiczenia najbezpieczniejsze sa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiem, że pewnie masz masę treningów do ułożenia, ale mogłabyś skorygować i mój?
chciałabym, aby wszystko było, na ile to tylko możliwe, "dopracowane". bardzo zależy mi, aby schudnąć.

to samo z dietą. przecież nie dostałam żadnych zaleceń, poza rozkładem, nie wiem czy na razie prowadzę się dobrze, czy idę zupełnie nie w tą stronę. nie wiem czego się zupełnie wystrzegać, czego jeść więcej, czy wprowadzać suplementację.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

po zgrabną sylwetkę - zmagania matken

Następny temat

REDUKCJA - POMOCY

WHEY premium