SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

faith works miracles

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15387

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Unloco w sklepach jest dużo więcej rodzajów mięsa niż kura

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3248 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41520
od października ruszam z treningiem, dietę trzymam, ba trzymam ją już przez długi czas z małymi odstępstwami, ale sama nie skutkuje jak widać. mam
nadzieję, że się zmieni się i to dużo, mam nadzieję, że da się ze mnie coś zrobić


jasne ze sie da, trza tylko spiac poslady

ja radzilabym zostanie na rotacji 1800/1600kcal jak juz zaczniesz trening, wkrecisz sie, zobaczymy co sie bedzie dzialo po 2-3tyg czystej michy i zapyerdzielania... zawsze lepiej startowac z wyzszego pulapu kcal

cierpliwosc i konsekwencja - innej drogi nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gruszka85, rotujesz na mniejszej ilości kcal w dni treningowe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3248 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41520
ja poki co nie rotuje

ale zazwyczaj, byl to system 3dni nizsze/1 dzien wyzszy

a skoro distraught ostatnio Obli tak poradzila to chyba dobry punkt startowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


+dzik, boczek i kiełbasa

dzika mam od wujka myśliwego, pycha mięso, ja przynajmniej bardzo lubię. lepsze niż wieprzowina, sto razy lepsze.

rotacja... ok, 1800kcal dużo, bo dawno tak nie jadłam, zawsze coś tam około 1600kcal i tak było mi najlepiej, ale co prawda nie ćwiczyłam, więc myślę, że będzie dobrze.
ogólnie co daje rotacja?



Zmieniony przez - distraught w dniu 2011-09-29 20:22:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Potrzebujesz wizyty u psychologa czy dajesz radę? Bo widzę, że mądra z Ciebie dziewczyna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 794 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10493
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3248 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41520
Organizm ludzki czujac ograniczenie kcal, spowalnia przemianę materii, to taka reakcja obronna, jesli bedziesz spozywac zróżnicowaną ilość kcal w ciągu tygodnia unikniesz tego,
tez to moze taka troche terapia szokowa
metabolizm pozostaje dzieki temu na wysokich obrotach co ulatwia potem podwyzszanie kcal po zakonczonym odchudzaniu bez efektu jojo

Zmieniony przez - gruszka85 w dniu 2011-09-30 00:00:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 677 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3157
szkoda, że skasowałaś zdjęcia... nie każdy śledzi dziennik na bieżąco, a poza tym nie będzie potem do czego porównywać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


+dzik, tylko boczek, jaka szkoda, że już zjadłam wszystko.

Potrzebujesz wizyty u psychologa czy dajesz radę? Bo widzę, że mądra z Ciebie dziewczyna
dzięki, to miłe pytasz o psychologa jako Ciebie, czy chodzi Ci naprawdę o specjalistę, bo sama już nie wiem?

Monika, powiedz mi jedną rzecz. Czy po skończonej redukcji, planowanej na 3 miesiące, nie przytyję? oczywiście nie wrócę do jedzenia niezdrowo, bo już dawno porzuciłam ten styl życia, będę trzymać czystą miskę, może z małymi cotygodniowymi odstępstwami, w postaci nie słodyczy, ale jakiegoś obiadu z rodziną, czy coś w tym stylu? Bardzo mnie to zastanawia, chciałabym, nie ukrywam, aby tak było.

bulinka zdjęcia mam, wstawię powtórnie dla porównania przy kolejnym


Zmieniony przez - distraught w dniu 2011-09-30 17:29:12
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

po zgrabną sylwetkę - zmagania matken

Następny temat

REDUKCJA - POMOCY

WHEY premium