SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

faith works miracles

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15381

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3248 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41520
kochana, gwarancji nikt Ci nie da, no moze Ty sama mozesz ja sobie dac zalezy co bediesz robic po tym 'schudnieciu'
w tym wszystkim chodzi o to zeby jesli akuratnie celem jest odchudzanie schudnac zdrowo, na mozliwie jak najwyzszej ilosci kcal, im nizej zejdziesz tym wieksze niebezpieczenstwo powrotu tluszczu, ja sobie to tak tlumacze... bo przeciez nie da sie zyc na deficycie juz zawsze

i mysle tak, dobre nawyki zywieniowe, miesnie i dawka ruchu - to jest jakas recepta na utrzymaniu rezultatu...

dasz rade mala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Distraught, oczywiście, że u mnie. Przecież nie poślę Cię na badania . Chociaż teraz to ja potrzebuję psychologa, który mi da motywację. No może nie tyle motywację, bo ta jest, ale pomoże zmienić niedociągnięcia. Jesteś silna dziewczyna i dasz radę. A ja z Tobą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Unloco, są gdzieś Twoje zdjęcia? chciałabym zobaczyć Twoje efekty, taka forma mobilizacji.
pomoże zmienić niedociągnięcia
np. jakie?

znalazłam chyba alternatywę kanapek, w prostej postaci nie wymagającej pracy, pieniędzy i czasu:

http://arabeskawaniliowa.blog.spot.com/2008/10/bardzo-zdrowe-ciasteczka-owsiane.html

(w wyrazie blogspot nie ma kropki, lecz musiałam ją wstawić przed ocenzurowaniem)

jest dużo takich przepisów, gdzieś mam własny, też z płatków, lecz z dodatkiem miodu i wiórek kokosowych.

jem dwa razy w szkole, nie wiem czy wskazane jest jedzenie 2razy płatków owsianych, więc wklejam do wglądu i oceny.

Zmieniony przez - distraught w dniu 2011-10-01 15:01:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja mam tylko zdjęcia z początku (czyli sprzed miesiąca). Ale ja ćwiczę dłużej niż ten jeden miesiąc pobytu tutaj. Chyba strona 9. Niedociągnięcia to u mnie głównie dieta, jak mam czas - to i miska jest piękna. Jak mnie cały dzień nie ma w domu - to leży i kwiczy dieta (głównie, bo jem za mało wtedy). A i tak odnoszę wrażenie, że utyłam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


ogromna chęć na słodkie. rzadko mi się to zdarza, bardzooo rzadko, a dziś mało węgli no i proszę. nie mogłam się powstrzymać i zjadłam trochę, naprawdę mało galaretki owocowej i połówkę brzoskwini w syropie, zapiłam mlekiem i już mi trochę lepiej.

ojej zakochałam się! masz taką śliczną sylwetkę, szok. tylko nie zaprzeczaj, proszę

Zmieniony przez - distraught w dniu 2011-10-01 18:25:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1491 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10039
Distraught

już lepiej samą brzoskwinie, albo inny owoc słodki w miarę, bo te syropy to sam cukier

trzymaj się trzymaj, z czasem chęć na słodkie mija

a good plan today is better than a perfect plan tomorrow
---------------
II etap redukcji-http://www.sfd.pl/Margot:_uparta_i_zmotywowana_wg._cortuni_-t739823-s43.html#post8 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
obmyłam ją z syropu

wiesz margot, ja naprawdę od jakiś 3 lat nie jadłam ciasta, batonika. to kategoria nie do przebrnięcia, nie mogę zjeść czegoś słodkiego z własnej woli i nie wiem czy to do końca jest takie w porządku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dziś dieta do baniii, jestem na siebie wściekła. nie, nie było nic słodkiego, ale wszystko jakieś takie do kitu, w tym mięso ze sklepu, które nawet nie było dobre. dodatkowo przeraża mnie parcie na słodkie, nie wiem co się dzieję, nigdy tak nie miałam, nie chcę czuć chęci zjedzenia czegoś, co nie widnieje na liście moich dozwolonych produktów.

w tym tygodniu rusza trening, sęk w tym, że nie mam planu.

ponawiam pytanie czy ciasteczka z linku z poprzedniego postu nadają się do szkoły.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1491 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10039
obmycie niewiele daje, bo one się wręcz marynują w syropie, on jest w środku w nich

ja wierzę ze nie jadłaś

a ciągnie cię bo jesteś na niskich węglach, ja też jestem i mnie ciągnie, mimo że nigdy nie ciągnęło, owoce u mnie załatwiają sprawę słodkiego i silna wola

a good plan today is better than a perfect plan tomorrow
---------------
II etap redukcji-http://www.sfd.pl/Margot:_uparta_i_zmotywowana_wg._cortuni_-t739823-s43.html#post8 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
już nie zjem owoców z syropu, na razie koniec przyjemności.

wiesz, to jest tak, że cholernie ciągnie, ale mimo wszystko bariera, nie mogę zjeść nic słodkiego, ale np. mięso to już zjadłam ze sklepu, łyżkę majonezu też, rodzynki i pestki słonecznika również. nie znoszę, jak tak jem, wytrąca mnie to z równowagi.

dzisiaj zjadłam 5 małych jabłek, jakoś nie pomogło, a szkoda. poza tym i tak chyba przekraczam dawkę dniową fruktozy, nie wiem do końca, bo nie mogę znaleźć tabeli, a gdzieś tu były.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

po zgrabną sylwetkę - zmagania matken

Następny temat

REDUKCJA - POMOCY

WHEY premium