SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

facet i depilacja ??

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 27952

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 602 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6818
Moim zdaniem golenie się pod pachami to powinien być standard!!! Nie będe przypominał z jakich względów bo już chyba wszystkie zostały wymienione. Moim zdaniem np. latem nad morzem czy jeziorem chodzić w krótkich spodenkach po plaży i z dżunglą pod pachmi to ostry przypał! Ale to oczywiście kwestia indywidualnych upodobań.

Będziesz?
BĘDE!!! Twardy jak Tomi Li Dżons w "Ściganym"!!! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2489 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33177
Tak czytam i czytam...
Ja tam gole wszystko oprocz dupska, bo nie wiem jak sie do tego zabrac, ale tak ogolnie to nie lubie włosów nigdzie - jestem łysy wszędzie
Może to zboczenie, ale włosy kojarzą mi sie z brudem

Zastanawiam sie nad laserem calego ciala, ale koszt pieroński...

Acha, po depilacji mam takie czerwone palmy i nie bardzo to schodzi, poza tym w niektorych miejscach wlosy sa tak silne ze az krew leci z cebulek...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 432 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8061
Ja też dorzuce swoje 2 grosze ;) Jestem po stronie osob depilujacych ciało osobiscie cale cialo za wyjatkiem nog poniewaz nie uwazam ze jest mi to potrzebne aczkolwiek jak widze kogos bez owlosienia na nogach to szanuje jego wybor i z mojej strony nie ma zadnych nieprzyjemnosci :).W polsce to tak jest ze jest niska toletancja na nowe rzeczy i tak bylo ze mna jako pierwszy zaczalem sie depilowac.Na poczatku koledzy mowili ze pedal jestem ale jak zobaczyli ze laski mnie chwala to teraz sami gola.Pachy gole normalnie maszynka...Wacka tez aczkolwiek jestem za jezeli ktos zna inny lepszy sposob...Tyłek tez maszynka jednak musze uwazac ale jest git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 180 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18161
Ja tam gole sie pod pachami i gorna czesc klatki (nie lubie jak wystaja mi wlosy spod koszuli). Najgorzej jest z plecami nie wiem jak usunac te wlosy, kurde chyba musze isc na zabieg laserowy. Bo depilowac normalnie to ciezko szczegolnie samemu mp. woskiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 128 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2122
Ja uwazam ze o pachy nalezy dbac. Ale uwazam ze pachy wygolone na zero wygladaja gorzej niz pachy z wlosami przycietymi. I podciete maja plusy takie ze strzyzenie ich nie podraznia skury pod pachami i nie kluja po podcieciu. Jedynym minusem jest troche mniejsze dojscie dezodorantu do pach ale to jest minimalnie gorsze.

EisbeY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1561 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24166
Hmmm no to ja dam tu kilka pytań bo widze że kilka osób obeznanych w temacie tu się kręci.
Zastanawiam się czy ogolić sobie jajka i okolice pysiora maszynką do golenia (jednorazówką) czy pobawić się i przyciąć je krótko?
Czy po goleniu jednorazówką pach używać jakiś kremów do złagodzenia podrażnień (np. kremu po goleniu) i czy tu można użyć np po 2 dniach depilaotra elektrycznego żeby wyrwać cebulki? Bo się boje o swędzenie :P
Mam takeże plan ogolić tyłek ponieważ mam tam strasznie owłosione :/ Czy przyciąć sobie nożyczkami, potem jednorazówką a po np. 2 dniach przejechać depilatorem elektrycznym do nóg (bo mamuśka taki ma )

EDIT: sory ale ktoś w świeżym temacie dawał link do tego postu ja odpisałem a patrze tu ostatnia wypowiedź w styczniu... 2005

Zmieniony przez - Lisuu w dniu 2006-05-06 11:44:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2696 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31115
Indiana Jones

We gonna break

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 180 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18161
Sluchaj lisuu jesli przeszkadzaja Ci te wlosy to sobie je wygol. Wazne zebys ty sie z tym dobrze czul. Takie jest moje zdanie, nie wazne co inni o tym pomysla.
Jesli chodzi o kremy to mozesz uzywac taki po goleniu, czemu nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 124 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 922
znacie jakis dobry sposób na zapobieganie wrastaniu włosków ? wydepilowałem sobie przedramiona i tylko na tej cz. ciała niektóre włosy wrastaja mi sie w skóre tak że powstaja paskudne czarne kropki :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3336 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37390
ja gole pod pachami- to jest bardziej estetyczne i lepiej sie czuje!! A wogule kobiety w moim towarzystwie mowia ze im to bardziej odpowiada niz zarosniety facet z kropelkami potu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cera - rozpoznanie typu swojej

Następny temat

Maść na bark...

WHEY premium