SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

facet i depilacja ??

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 27951

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2090 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20230
"....i mniej boli niz te beznadziejne plastry." -- uzywałes plastrów ?? sam w domu czy u kosmetyczki ?? jak sam w domu to opisz czy sa skuteczne i czy dosc łatwe w obsłudze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 81
Tylko dla estetyki... nie chcialbym smyrac nimi zadnej kobiety...
A facet ktory mowi ze owlosienie pod pacha daje potęge... jest dla mnie pustakiem...
Prawidziwa "potegą" faceta... jest to ze potrafi zachowac sie jak mezczyzna w odpowiednich momentach... (choc zaznaczam ze nie kazdy.... niektorzy sa 100 lat za murzynami - nie chce tutaj obrazic ludnosci czarnoskorej :P ) i tu nie liczy sie czy ma 5.0 w lapie czy 2.0... ale to jak reaguje, czy potrafi stawic czoła trudnościa jakie stawia życie, czy potrafi zarobic na chleb, wychowac dziecko - to jest potega czyli męstwo... a owłosienie to najbardziej mylna rzecz... o POTEDZE moze swiadczyc jedynie swiezosc umyslu... a nie ilosc wlosów pod pachami...

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2090 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20230
madrze piszesz ale troche po za tematem

ludzie wezcie napiszcie jak z tym woskiem jest ( plastry) jak ktos stosował, jakie efekty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 115 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3995
a ja pytalem o ten depilator i tez nic i nic..... a chce cso zrobic

.... życie jest piękne ...
!!!!!!!!!! yyyeeeaaa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 519 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4923
Jaja i okolice powinny byc ogolone i pod pachami to wogole podstawa. Dziewczyny nie lubią małp.

Żyć krótko ale szczęśliwie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
plastry dobre sa wcale tak nie boli
najbardziej znane sa chyba z veeta
ja wogole ostatnio jakos widzialam w drogerii taki zetsaw
do depilacji dla kolesia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 174 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1832
to kolejne pytanie:D
mi po depilacji pach wyskakuja takie cholerne krostki nic z nimi nie moge zrobic:/uzywam jednoczesciowki i pianki dżilet i co sie ogole to mam w..bardzo duzo krostek pomocy!!!!!

"NO PAIN NO GAIN"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 390 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15203
Wyparzaj przegotowana woda golarke i najlepiej co golenie uzywac nowej. Ja mialem taki problem na brodzie i po takim zabiegu przestaly mi wyskakiwac... No i dobrym sposobem jest takze zmiekczenie wlosow, tzn, po kapieli goracej czy cos takiego. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 174 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1832
DZieki:) sproboje co raz to nowa...zawsze po kapieli sie gole i uzywam pianki wiec wlosy powinny byc miekkie moze wina maszynki ze smigana pare razypozdro

"NO PAIN NO GAIN"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 519 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4923
a jajka czym golicie?

Żyć krótko ale szczęśliwie.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cera - rozpoznanie typu swojej

Następny temat

Maść na bark...

WHEY premium