SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

enzymy trawienne

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4112

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 653 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23067
czytając posty ktoś napisał cos o jakis enzymach trawiennych? czy takowe są dostępne w sklepie sfd? jesli tak to moze ktos podać jakis link, co o tym sądzicie mógłby sie ktoś podzielic wrazeniami?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
raczej tu nikt nie mial takiego problemu jak Ty wiec bedziesz musial sam sprawdzic, ewentualnie spytaj sie swojego lekarza czy to moze pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
jest ich trochę

poszukaj w sklepie sfd

ma hi tec, ma trec, ma activita nawet

ma NOW i inni.

jakie wrażenia?

nie wiem.

kiedyś jadłem preparaty apteczne, teraz sie w to nie bawię.

zdr

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
wrazenia po aptecznych:
-citropepsin, wiekszy apetyt, niewiele czasu musialo minac bym znowu byl glodny
-pankreatyna - nie potrafie ocenic

jem teraz digest plus z treca i dzialanie jest odczuwalne. zjem posilek ciezkostrawny(zawierajacy duzo kcal) to mam dolegliwosci gastryczne, bole brzucha, gazy
jak ten sam posilek jem poprzedzajac go mixem enzymow to zjawisko jest minimalne albo nie wystepuje wcale.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1688 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15962
Uwagi: Podczas przyjmowania preparatu należy unikać picia większości gatunków wody mineralnej, zwłaszcza gazowanej, ponieważ enzymy tracą aktywność pod wpływem węglanów oraz kwasów mineralnych.

:) Rozumiem ze nie popijac enzymow takimi rodzajami wody...?

nadzieja jest zatapialna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1234 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18976
a to gazowana pijesz ?? poczytaj trochę na temat odpowiedniego nawadniania organizmu

"Mess with the best die like the rest"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1688 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15962
Wody mineralne wysokomineralizowane nie sa gazowane a dochodza nawet do 20 000 mg skladnikow mineralnych...i co kolego...a gazowana nie jest...a popijesz nia? Ja osobiscie wypijam 6 l dziennie niegazowanej

nadzieja jest zatapialna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 914 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5938
Maggot- poczytaj sobie o nowym produkcie treca
https://sklep.sfd.pl/Trec_Digest_Plus-opis3395.html
pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1234 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18976
Ćiastuś_ tylko jeszcze poczytaj ile tak naprawdę się wchłania

"Mess with the best die like the rest"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 653 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23067
chodzi o to ze miałem operacje, wyrostek mi sie rozlał i teraz mam zrosty na jelitach, przez co żarcie nie przechodzi tak szybko przez jelita i to całe trawienie trwa troche dłużej i nie moge jeść zbyt dużo w krótkim czasie bo potem boli mnie żołądek w najgorszym wypadku jak ostro sie przeżre to żygam, i jestem ciekaw czy w tej sytuacji takie enzymy by coś pomogły?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1234 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18976
a co lekarz na to ?? nie proponował z operować zrosty ?? bo to może się w niedrożność przekształcić

"Mess with the best die like the rest"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 653 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23067
nie ma sensu bo to takie g**** że jak zoperujesz jedne robią sie kolejne i jest jeszcze gorzej. ogólnie juz mineło 3 miechy od operacji i jest lepiej jak było (moge jeść więcej i częsciej) ale już bede musiał sie pilnować i ciekaw jestem czy w takim przypadku jest sens wogóle łykać te enzymy czy cosby to dało

Zmieniony przez - Maggot515 w dniu 2008-09-06 22:10:41
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cell pump

Następny temat

Trening silowy jakie suple?

WHEY premium