SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ekonomiczny mini zestaw na mase - ocencie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2894

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3615 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
po avatarku smiem stwierdzic, ze zarowno hmb jak i bialko jest Ci raczej nie potrzebne.. powinienes skupic sie na weglowodanach przede wszystkim.. tluszczami podbij kalorie do dodatniego bilansu a bialeczko na poziomie ~20g w kazdym posilku czyli jakies 100g dziennie styknie! kreatyna jak najbrdziej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...wiecej kreatyny i rzeczywiście gainera, a jeśli się boisz, że możesz się otłuścić to zacznij od bulka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 294
wiem jak zrobie ...
kupie gainera, bo mam malo wegli w diecie, a bialko z zarcia jest lepsze niz koncentrat :) .. w diecie lacznie z gainerem bedzie ok 140g bialka, 900 wegli i 100 tluszczu. co wy na to ? czy cos jest nie tak?
btw. jak co to sugerujcie sie tym avatarem bo tamte foto bylo z przed kilku miechow :P :)

Zmieniony przez - rush_er w dniu 2005-05-28 21:29:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
zatrważające proporcje między węglami a białkiem, taki stosunek musi się przyczynić wcześniej czy później do nabrania dużej ilości tłuszczu, w najgorszym wypadku nie przekraczaj stosunku białka do węgli jak 1 do 3,5 góra 4.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
przemyśl te proporcję...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 294
ok ustawie diete tak ze beda proporcje 1 bialka do 3.5 wegli
mam nadzieje ze teraz sie wkoncu ruszy masa, bo wszystko stoi od miesiaca w miescu z kuli zamieszania w diecie. mam nadzieje ze teraz zaczne ladnie rosnac :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
a czytałeś ten post?
https://www.sfd.pl/temat173140/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 294
nie, dopiero teraz przeczytalem, ale wczesneij czytalem cos podobnego i na podstawie tego dietke ukladalem, ale kalorii mam wiecej niz przewiduje zapotrzebowanie jakie sobie wyliczylem, bo jak wiecej kalorii mam w diecie to lepiej rosne. dietke dam pozniej do oceny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
oczywiście, że nie musisz ślepo naśladować żadnej diety lecz tych ram powinieneś się trzymać, więc jeśli potrzebujesz troszku więcej kalorii to oki i dobrze, że zdajesz sobie z tego sprawę, tylko żebyś nie przesadził bo może pójść w tłuszcz...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

"Podroba" Speed8

Następny temat

dylemacik

WHEY premium