SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

egzaminy KK z Drewniakiem i rozciąganie

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5531

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 824
ech adepcie drogi ... zauwaz ... mowilem ze jak chodzi Ci o czyste uderzenie nie na garde [a na twarz] ... musisz wykonac kombinacje ... inaczej nici pici chyba ze to jakis zoltodziob ...

Życie jest nieustanną wymianą ciosów ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 11379 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 47331
hmmm ja robilem kombinacje lewy prawy i lewe okrezne wchodzilo ale nie nokautowalo(nie ta masa:/)udalo mi sie pare razy kopnac mawasa czystko na twasz jako pojedyncza technike ale moj przeciwnik sie wkurzyl latalem po calej salihrhrrh

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 301 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2091
wwwaldek ty trenujesz TKD to jak tak to u was wlczy sięw rękawicach bo chyba mi się wydaje że nie nisety adepci karate nie uzupełniając toego iinymi stylami np Muay Thai wlacząc z przeciwnikami iinych styli zazwyczaj zostają "zmiażdżeni" brak uderzeń frontalych na głowe złe nawyki dlatego ja np mam problem teraz na treningach bo jak robie kombinacje to często parter dostaje w szczene i trener się boi że ponokautuje wszystkich.

Dominik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 333 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3426
Adept_JKD - " adepci karate nie uzupełniając toego iinymi stylami np Muay Thai wlacząc z przeciwnikami iinych styli zazwyczaj zostają "zmiażdżeni""

Z tym "zmiażdżeni" - to bym nie przesadzał i nie uogólniał aż tak. Było nie raz - że łapy na głowę w karate, to na treningach podobno gdzieniegdzie są, na zawodach na przepisach karate - juz niekoniecznie.

Co do porównania TKD z karate i tych łap na głowę w tkd - owszem, lecz w karate podczas zawodów używa się lowa.

Także znowu wkraczamy na pole "moje karate/tkd/kung-fu jest lepsze od twojego karate/tkd/kung-fu, bo...." są łapy na głowe/jest lowkick/są formy/nie ma form/jest parter/ładniej kopiemy/silniej kopiemy/wy nie potraficie.../my potrafimy.../mamy ładniejsze gi/nie, my mamy ładniejsze doboki/a wcale, że nie, najładniejszy jest topless...

"Żeby być mistrzem trzeba wierzyć w siebie,
kiedy nikt inny nie chce." "Sugar" Ray Robinson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 301 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2091
używa się lowa ale jak dla mnie zadużo ograniczeń i złe nawyki jak ktośtlyko trenuje Karate bo na żadnych zawodahc nie można bićpo twarzy frontalnie ręką na żadnych bo sam jeżdże i widze

Dominik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Zauważ też, że styli karate jest od groma i więcej
Musisz niestety określać do którego pijesz

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 301 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2091
KK KS

Dominik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 72 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1000
Tak wogole to czym rozni sie Karate Oyama od KK?

"Jesienią 1862r. wziąłem ośmiu ludzi i najechałem Meksyk" - Geronimo.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kto jest na tym teledysku ?

Następny temat

Mechanizmy powstawania agresji - dobry artykuł!

WHEY premium