SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

efka

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1839

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 702 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7425
Dio Gregora pytanie Jak jesterm na cylku meta i propek moge przed treningiem dołozyc efke z kofeina czy to bez sensu? Popoale troche fetku moze
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 702 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7425
Hej Gregor dobrze zrobiłem z ta efka Miałem racje ze mi wody nalało na brzuchu dzis sie budze -6 cm w pasie i niuec nieskacze i ogolnie twardszy wyglad chyba ja pociagne do konca odbloku WEy***ałem tez niepotrzebne elementy z diety i bedzie luks z łapki tez mi troche spadło ale to tez woda wiec pzdr!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 702 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7425
i jak ;-0
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w kwesti pobudzenia czego nie,
ja od poniedzialku wszedlem na t4 efke dyma burna i coffe

wcoraj na treningu sie zalozylem.

zaklad dotyczyl zrobienia 4 seri pelnych przysiadow z 130kg obciazeniem i ilosci 15 powtorzen. z co najwazniejsze 45s orzerwami miedzy seriami.
zrobilem ale nigdy w zyciu nie czulem sie tak zle, taki wycienczony i myslalem ze bez pogotowia sie nie obejdzie. a jak ja juz tak myslalem to naprawde wesolo nie bylo.

wiec przestroga dla osob bioracych sie za srodki tegoo typu.
efka jest polproduktem amfetaminy wiec w pewnym sensie moze podobnie zadzialac, zap*****lasz ciezko i nie czujesz tego bo blokuje ci mozg. ale pamietaj ze wszystkie organy a przede wszystkim serce zap*****la na mega wysokim poziomie. i gdy poziom serotoniny nie daje ci o tym znaku to nie mysl ze tak nie jest.

to takie moje slowo przestrogi dla mlodych chcacych wszystkiego sprobowac koksownikow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 702 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7425
ja juz brałem efke wczensiej pierwsze dni cisnienie mnie miazdłyło ale robiłęm rzzbe wiec stosowałem małe ciezary Mi bardziej chodłio nie o tyle co efekt pobudzenia a efekt taki zeby mnie niezatłuszczało cos w tym stylu zeby woda niezalewało zbytnio czy cos ;-P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 702 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7425
to jak mozna dołozyc efke 2 razy na dzien po 30 mg z kofeina w celu nienabywania tłuszczu na cyklu bo mam skłonnosci mimo ditey i cwiczen 4 cm posżły w pas i jestem bardzo smutny (za duzo białka ..;/)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
za duzo wegli. mozesz sobie tak dodac jak chcesz. ale ja bym postawil priorytetowo na odpowiednio zbilansowana diete i dodal aeroby do cyklu.
powinno to ograniczyc lapanie fatu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 702 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7425
aeoroby sa 3 razy w tygoniu bieganie i rowerek na zmiane i duzoo chodze Ja sadze ze za dzuzo białka było bo nap rano wpierniczam 8 białek jaj 150g płatkow oswsianych a ja jeszcze dodawałem jogurt;/ potem piers z kurczkak 200g 150 g ryzu i znowu jogurt wiec to chyba o to chodzi Brzuch moge katowac berzproblemu codnienie nie zaszkodi to przyrpostom ? Dzis walnałem ta efke przed treningiem i teraz nop i efekt taki ze miesnie jakby twardsze poce sie i troche czsciej leje mam nadzieje ze mi masa niepoleci(miesniowa) Pojade z ta efka do konca cyklu skoro niebedzie przezkadzac w zdowbywaniu miesnia to oko dobrze mowie? pozdro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
duzo bialka i glutamina na pewno pomoze w zaoszczedzeniu miesni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
odwadnianie nerkami to zasluga koffeina patrzac po sobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 702 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7425
białka wpierzam 310 gramow dokładnie Mam nadzieje ze mi jesce miesnie porosna wkoncu jesce 4.5 tygonia na tesciu a dzieki efce tłuszczu mi nienaleje wiecej ale to wszytko poplatanie hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 60
a jakbymm bral tylko 1 tabletke thermala i 1 johimbiny plus t4 euruthyx 50 mcg to cos bedzie zle? a czy miejscowe spalacze jak lipoderm ultra dzialaja?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

10 deki + 5 tescia

Następny temat

Kilka pytań o Tussipect

WHEY premium