SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Efka!co dalej?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1098

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 332
Biore pro termala.Ponad 2 tygodnie.Jeżeli w tej chwili waże 108kg(nie jestem mocno otłuszczony-troche brzucha)to do ilu tabletek dziennie proponujecie?Narazie nie przekroczyłem 3.Takiego pytania też nie było-ile moge na tym jechać,żeby z resztek umysłu nie została mi sama woda?))))))+jak dużo kofeiny żeby miało to ręce i nogi.pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36535 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260889
Nie przekraczaj raczej tych 3caps.. w ogóle z***ałeś, że tak szybko zwiększyłeś dawke.. jak ja jade na termo to na 1caps moge 3-4tyg jechać z dobrymi rezultatami.. zrób sobie przerwe 3dni i zejdź na 2caps i tak ciągnij przez 3tyg.. i potem znowu przerwa 3dni i wejście na 3caps na taki okres czasu jaki będzie porządany.. wszystko nie przekraczające 12tyg.. kofeine bierzesz dodatkową? Po co? Olej.. możesz wypić 1-2kawy ale więcej już nie bierz.. no i uzupełniaj elektrolity i płyny.. magnez, potas, dużo cynku, antyoksydantów i wapnia.. podwójne dawki w dni przerwy.. powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 332
Ok.dzięki.Ciekawą kwestią są dla mnie aeroby.WHY?Bo mówi się powszechnie że poniżej 20 minut szkoda sobie głowe zawracać.ok.Ale jeżeli robie aeroby bespośrednio po osiłce to czy 30 minut jest wystarczające?(biorąc pod uwage że organizm jest już po niezłym wysiłku)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36535 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260889
Im dłużej pedałujesz tym większy procent energii pochodzi z tłuszczu (otaczającego organy i podskórnego) więc rób jak uważasz.. jeżeli już chcesz robić krótsze serie to zastanów się nad treningiem HIIT ze zmienną intensywnością (interwały) - on spala dużo więcej kalorii jednak nie bezpośrednio z tłuszczu ale tzw. afterburnem.. wspierając go odpowiednim modelem odżywiania można osiągnąć rewelacyjne rezultaty - w większości przypadków lepsze aniżeli samymi treninagami aerobowymi.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o radę!!!!!

Następny temat

takie polaczenie....

WHEY premium