SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

efekty po dwoch tygodniach, czy to jest mozliwe?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3667

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1118 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12479
http://koszalinesja.pl/proza/repat/rep1/pdf/slownik1.pdf - język polski trudna język

Humanizm nie jest pacyfizmem za wszelką cenę!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5082 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18700
hakeem

mały off top: to co wysłałeś to jakiś słownik gwary więc miał prawo nie wiedzieć co to za słowo, po drugie zanim wysyłasz coś sprawdz czy to słowo znajduje się w tym słowniku, po 3 w słowniku jest "skodować" a nie "szkodować" co jedno jest gwarą a drugie archaizmem.

pozdro.

Spokojnie, w sumie mozesz mnie nie lubic, tak jak ja nie lubie ludzi, ktorzy mówią by mowic.

Pozdro&Poćwicz!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220108


hakeem

Wytłumacz mi o co Ci chodziło z tym "szkodujesz" ?

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1118 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12479
@Rain_Man:
sprawdziłem, że jest w tym słowniku i dlatego wysłałem. Wiem dobrze, że nie każdy musi znać gwarę i wcale tego nie oczekuję ale chyba warto poznawać nowe wyrażenia?

@spaiter:
szkodujesz chłopakowi, jak ma takie parcie na kreatynę to niech sobie weźmie. Nic mu od tego złego nie będzie, a jak nie uzyska rezultatów jakich się pewnie spodziewa to być może zrozumie, że warto posłuchać osób, które coś więcej wiedzą w tym temacie.

Wyda parę złoty na darmo i tyle - najszybciej uczymy się na własnych błędach.

Humanizm nie jest pacyfizmem za wszelką cenę!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220108
tylko że potem bedzie żałował, po co ma sobie zaszkodzić jak może odstawić kreatyne? Jesteśmy tutaj żeby pomóc a nie "zaszkodzić"

zdr

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1118 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12479
Z tego co wiem kreatyna nikomu jeszcze nie zaszkodziła, poza objawami biegunki u co niektórych. Jeżeli już to najwyżej nie pomogła, nie dała oczekiwanego efektu i tyle.

Humanizm nie jest pacyfizmem za wszelką cenę!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220108
Eh, nie rozumiesz. Zobacz mój pierwszy post.

zdr

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1118 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12479
Ja doskonale Ciebie rozumiem ale jak ktoś nie spróbuje to się nie nauczy. Wszelkiego rodzaju pouczenia na forum niewiele dają, co innego jak duży kolega na siłowni poradzi, to wtedy może młody weźmie to pod uwagę.

Humanizm nie jest pacyfizmem za wszelką cenę!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 112 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 502
Creapure+ala+b1 treca.

120 tabletek juz skonczylem i zaopatrzylem sie w kolejne 120.

poki co jestem zadowolony bo przytylem kilka kilo,lepiej sie czuje i tak ja pisalem zauwazylem jakies tam efekty dlatego raczej tej kreatyny nie odstawie. pewnie macie racje, ale ja juz taki jestem

najwazniejsze ze kreatyna nie szkoduje a czy beda jakies efekty to zobaczymy. nie chce byc wielkim dzikiem jak niektorzy na tym forum, chce po prostu dobrze wygladac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1118 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12479
Amen

Humanizm nie jest pacyfizmem za wszelką cenę!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening 2x dzien

Następny temat

Split 3 dni, do poprawy

WHEY premium