SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dziewczyna a kreatyna...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4549

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 524 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 37028
niech bierze co chce.... ale moim zdaniem bez odpowiedniej diety kreatyna nie pomoze w zarysowaniu miesni:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 7281 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79786
nikt tego nie kwestionuje
ale nie opowiadaj niestworzonych rzeczy ze kreatyna psuje stosunek miesni do tkanki tlusczowej i nie namawiaj dziewczyny zeby brala spalacze jesli na nie zle reaguje
proste jak mieciu

Zmieniony przez - biernol w dniu 2008-08-19 23:37:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 524 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 37028
ja tam zakladam ze tak wlasnie bedzie w przypaku kobiety ktora uzywa kreatyne bez diety:) szczegolnie z taka budowa ciala;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 198 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2450
dieta będzie, spokojnie, z reszta ja nie lubię dużo jeść, więc nagle nie zacznę i nie przytyje nie wiadomo jak
spalacza nie chcę trudno, tse i clenburexin wrzuciłam w siebie i co 5 min siedziałam w głową w dole żeby uszy odetkać...dziękuję

wybrałam jabłczan olimpu, kapsułki, 1100mg w jednej i piszą ze 4-5, 3-4 razy dziennie...rozumiem, że to dawka nie dla mnie
ile dla mnie będzie? 3 kapsułki na dobę np, podzielone na dwie dawki, np rano 2 a po treningi 1?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 7281 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79786
w dni treningo 3 kapsolki rano i 3 po poludniu
w dni nie treningowe 3 kapsolki w ciagu dnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 198 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2450
będę ją brac przez miesiąc...dobrze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 7281 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79786
miesiac troche krotko
nie ma co sie kierowac sztywno narzucaonymi zasadami, mysle ze przy takiej dawce niespelna 2 miesiace bylo by najlepiej pociagnac
zanimmiesnie sie nasyca kreatyna trwa kilkanascie dni wiec nie ma sensu od razu zaprzestac suplementacji tylko dalej ja kontynuowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 524 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 37028
dieta będzie, spokojnie, z reszta ja nie lubię dużo jeść
duzo???? powinnas jesc co dwie godz, mle ilosci, odpowiednio zbilansowane pod wzgeledem zawartosci bialka/ww/tluszczy ale to juz do odzywiania:) ja juz nie bede sie udzielal:)
dawkowanie prawie tak jak biernol

w dt druga porcja po treningu:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 198 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2450
kupidyn40 dietę umiem ułożyć, czytałam odżywianie
i pisałam też, że jem systematycznie, zdaję sobie sprawę, że trzeba mało i często
a tej kretki to na razie kupię na miesiąc i później dokupię jak zobaczę, że wszystko dobrze idzie
dzięki za pomoc

miłej nocy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 198 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2450
będę brała jednak cm3 trec'a
jedna kapsułka ma 1250mg
zmienić dawkowanie? czy tak jak było po 3 kapsułki a w dzień treningowy w sumie 6?

zostaje mi tylko ułożenie diety
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co dokupić do CP?

Następny temat

carbo trec

WHEY premium