SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

duzy PROblem

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1842

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11
Witam!9 dni intensywnego koksowania czyli 5 strzalow propio i 2 prolo i nic masa 0 ,sila tez 0 ,lekka korba w glowie i tyle ,poza tym zalamka.Co mam teraz zrobic koks na mnie nei dziala wogole nic a nic ,nawet nie mam retencji wody,co radzicie napewno juz nie bede tego bral bo szkoda zdrowia i nerwow;/;/;/czy teraz jak odstawie to spadne z wagi??czy jak ??co zrobic odblokowac sie czy co????:(
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21777 Napisanych postów 71338 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575967
Jakiego propa bijesz?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3336 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37390
sok moze nie dziala, moze zle treningi, moze zla dieta...

jak odstawisz nie powinno nic spadac skoro nie dzialalo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3336 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37390
sok moze nie dziala, moze zle treningi, moze zla dieta...

jak odstawisz nie powinno nic spadac skoro nie dzialalo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18818
a co Ty chciałes po 9 dniach mogłes jedynie pompe poczuć może fake'a wyrwałeś duzo sie porobiło wakacyjnych handlarzyków ostatnio bynajmniej u mnie, może też jeszcze sie nie rozkręcił stuff chociaż sam nie wiem...

Jeżeli wsadze Ci f***a w dupe,to Ty masz f***a w dupie i ja mam f***a w dupie,ale to nie to samo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11
no ruski propio i polski prolo ,to nie jest feake bo kumpel kupowal od tewgo samego goscia i on po 2 strzalach mocno spcuchl a ja juz tyle wzialem wiec nie wiem czy jest sens dalej sie kluc tym ,treningi mam chyba dobre ,dieta -5 posilkow tez jest ....:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21777 Napisanych postów 71338 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575967
Rozpisz cykl, dietę, trening.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11
cykl to co drugi dzien 50mg propio ,ostatnio bralem co dzien i co 6 dni prolo ,w pon.cwcize klatke wtorek plecy sroda wolne czwartek barki i piatek klatka +nogi,dieta to jem hm..to co jest pod reka i nie licze ile jest bialak i weglowodwanow ale jem jakies 5-6r azy dziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18818
to nie jest feake bo kumpel kupowal od tewgo samego goscia

fake moze sie trafić zawsze zeby nie wiadomo jak sprawdzony dil był więc na to nie patrz.

Jeżeli wsadze Ci f***a w dupe,to Ty masz f***a w dupie i ja mam f***a w dupie,ale to nie to samo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21777 Napisanych postów 71338 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575967
Pewnie idzie właśnie o diete + fake z farmadon'u. Pozostaje chyba dalej ciągnąć enana.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18818
j/w

ale najlepszy jest ten text taki sezonowy

"9 dni intensywnego koksowania...i nic masa 0 ,sila tez 0"

Jeżeli wsadze Ci f***a w dupe,to Ty masz f***a w dupie i ja mam f***a w dupie,ale to nie to samo

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jakie winko w tab?

Następny temat

Cykl kolegi - Rezultaty (jako ciekawostka)

WHEY premium