SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

droższe białko

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3962

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 951 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13099
Witam, dziś udałem się do vitamin-shop'u w celu zakupienia 2-3 opakowań 100% whey protein concentrat 600g i jak się okazało z zakupu zrezygnowałem ponieważ opakowanie zostało pomniejszone do 500g a cena z 35 zł podniosła sie do 39zł.. 78zł za kg białka?.. mnie niestety na to nie stać. od kiedy weszły takie zmiany? i czy jest to może podwyższona cena tylko w poszczególnych sklepach (u mnie sklep w sosnowcu) czy całość asortymentu została objęta podwyżką? bo z tego co widze na allegro cena dalej utrzymuje sie 35 zł i gramatura opakowania jest stara czyli 600g
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 926 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7906
Ja dopisze jeszcze jedno zdanie-widział ktos kiedyś niezależne testy,były kiedyś na formu i trec jak jedna z nie licznych firm miała wszystko zgodne z opisem.Nie zawsze to co dobrze smakuje jest najlepsze bo samo białko nie jest pyszne,z cukrem i innymi dodatkami owszem-prosiłbym by dokładnie czytać etykiety i nie cisnąć tak że to takie wielkie hallo.
Mało tego każdy ma wybór czy chce kupić dobre białko,czy białko w dobrej cenie.Cena jednak tez wiele odzwierciedla a uwierzcie MI że Trec nie podnosi cen dla zarobku-tylko po to by zachować jakoś-bo mozna to popieprzyć dla dobra ceny,Ja wole wypic jeden koktajl z powiedzmy 40g białka niż dwa po 20g innej firmy,co w konsekwecji wyjdzie o wiele gorzej,i nie chodzi o cene ,dla zawodnika ma to ogromne znaczenie co spożywa.
Taka polityka firmy,jakość to podstawa-a że cena to sorry bo na białku naprawde jest najmniejsze bicie i marża.

KULTURYSTYKA znaczy coś więcej!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2948 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30940
Cześć Kamil.

Byłem niedawno w naszym sosnowieckim VS w Plejadzie i brałem białeczko. Wtedy jeszcze płaciłem normalnie 35zł i opakowania miały starą wagę. Szczerze mówiać pierwsze słysze by coś sie zmieniło, tym bardziej, że nigdzie na ten temat nie ma informacji
A to ten gościu Ci powiedział taką cene czy miałeś opakowanie w rękach i sam widziałeś? Może po prostu źle Cie poinformował co do ceny?

zdrowia

Deca ryje kubeł, że aż miło
tak tak kochanie, to na otyłość.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 18690
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 951 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13099
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 18690
...
Napisał(a)
Usunięty przez King_Odin za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459

W TO MY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2948 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30940
Dziwne, jeszcze ostatnio było okej, dziwi mnie to strasznie.

Poczekaj na odpowiedź King_Odin'a, on zapewne będzie wiedział, albo pośle pytanie dalej

Deca ryje kubeł, że aż miło
tak tak kochanie, to na otyłość.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 951 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13099
właśnie to samo sobie pod nosem powiedziałem jak zobaczyłem na półce:D miałem chęć popróbować nowych smaków bo jadłem tylko ananas i czekolade.. no i naturalne ale za tą cene przy tej wielkości opakowania..

EDIT:

Uzbek: właśnie chciałem kupić dlatego żeby sobie urozmaicać smaki a nie przez miesiac jeść jedno białko.. complex olimpa już jadłem.. i w takiej sytuacji bede próbował jeszcze wyrwać to w starych opakowaniach po 1000g bo cenowo jeszcze korzystniej wychodzi

Zmieniony przez - grubasek19 w dniu 2010-11-14 22:17:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459
Dawno było wiadomo o planowanej podwyżce.

Tylko dlaczego aż tak bardzo.
Z tego co słyszałem to pierwszy etap.
drugi kolejne 15% w górę.

białko drożeje

W TO MY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ALE KUR** KUPA -.- to o ile podrozeja odzywki takie jak Nitroprogen...juz to widze...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2948 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30940
Tak czy siak wszystkie białka pójdą w góre prędzej czy później, bo to było już ogłoszone dawno, ale myślałem jednak, że będzie wcześniej informacja o tym, że to następuje już

Deca ryje kubeł, że aż miło
tak tak kochanie, to na otyłość.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

VITAMIN-SHOP KATOWICE

Następny temat

cm3 + maxcarb w bjj???

WHEY premium