SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dominao-4lata w tym rok przerwy nowe fotki str 17/19

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 43328

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 128 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 876
ale spam w temacie ten co tak chce stukac witkami po 40 cm to nich sie stuknie w lep , damiano co wzioles i ile twoja sprawa sylwetka duza ale ulana a jak ktos mowi ze woli mase jak zezbe to mowi to z lenistwa , a tak poza nawiasem propo osiagow silowych mam juz duzy staz cwiczylem w kilku miastach w polsce i za granica na roznych silowniach i malo widzialem gosci co wyciskaja 200kg czy nawet 190kg a tutaj na forum nikt nie zchodzi ponizej 150kg hehe ciekawe pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1907 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8317
Dominao ocenilem Cie na podstawie 2 ostatnich fotek, na ktorych nieciekawie to wygladalo.
Dopiero dzisiaj zobaczylem te z pierwszej strony.
Powiem Ci, ze zle Cie ocenilem. Rzeczywiscie masa jest.
Tak wiec sory.
Moj blad.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1179 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15548
niema sprawy ;)

sila walka honor

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1179 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15548
te ostatnie sa jak nie cwicze no nie ta calkiem ostatnia ;)

sila walka honor

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1179 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15548
DBLOOCK-nie dlategoze leniwy jstem ze rzeby nie chce mialem i ,sie to nie podoba czuje sie ok na masie sory najaralem sie heheh

sila walka honor

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1410
blanty krece po to mam rece nie jaram juz jakis czas bo za duze sa dziury w glowie i pozniej co chwile czegos albo zapominalem albo nie chcialo juz mi sie zrobic pozdro wielko-reki

Zmieniony przez - pyM4SS w dniu 2008-11-20 22:58:55

Siła ciała, umysłu i Honor.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 128 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 876
nie podobasz sie bo jak wchodzisz na zezbe to okazuje sie ze z 48 robi sie 45 i to jest ciezkie w bluzie sie nie wyglada jak byczysko to fakt ale jak mozna porownywac cialo gdzie kazdy miesien jest widoczny i widzsz ze jest wielki , do np ulanej lapy gdzie cala definicja ucieka i zostaje wielki chojar , do tego dochodzi sie ze stazem i przychodzi czas gdzie odkladasz cntymetr na polke zostawiasz , wielkie ciezary i patrzysz w lustro bo o to w tym sporcie chodzi pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1179 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15548
DBLOOCK-ty mi nie musisz uswiadamiac o co chodzi w tym sporci a niepodoba mi sie bo nie lubie takiej sylwetki i wiec nie wkrecaj mi ze dlatego ze 45 cm i dlatego mi sie niepodoba poprostu NIE to tak jak ja bym ci na chama wkrecal ze pocieta sylwetka jest ***owa a co do ciezarow ja to kocham i wiec zawsze bede do tego daxyl w tym sporcie kazdy ma inny cel i to trzeba uszanowac

Zmieniony przez - dominao w dniu 2008-11-21 10:42:08

sila walka honor

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
" na roznych silowniach i malo widzialem gosci co wyciskaja 200kg czy nawet 190kg a tutaj na forum nikt nie zchodzi ponizej 150kg hehe ciekawe pozdro"

nie zaprzeczam wynikom siłowym autora, ale patrząc ogólnie na forum, to byle suchar 60kg z kilka msc stażem czesto nie zchodzi tu średnio poniżej 70kg a ja na silowni widziałem jak 16latek z 38 w ramieniu mojej postury (z jakimś już stażem widac) podchodzi do 70, drugi taki byczek 107kg cwiczy tylko 80tką, ktoś gdzieś przesadza z wynikami i to jest niezaprzeczalny fakt ale żeby wrócic do tematu, co z tetgo ile sie tyra, lustro jest wg mnie wyznalcznikiem co się osiągnęło, wymiary to kwestia porównań ,aczkolwiek mogą bardzo motywowac do dalszej tyrki. Po co pisac że z lenistwa ktoś chce miec mase nie rzeźbe? Jak ktoś nie ma predyspozycji to bycia "wysuszonym" i nie chce mu sie trzymac formy to jego sprawa, i na odwrót. Ktoś założył tu temat otakim gostku niższym nieco od ciebie chyba 177 czy coś takoego, rzeźba b.dobra i 48 w łapie, nie widze mega barier by wyglądac jak ty i szczerze wole masywną ubitą sylwetke bez pociecia bo na zawody sie nie wybieram pozdr dominao

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1179 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15548
tommac20-i tu masz racje ja tez na zawody sie nie wybieram pocieta sylwetka nie jest moim celem a co do wynikow silowych nie mam powodp by siebie samego oszukiwac

sila walka honor

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwsza odsłona

Następny temat

2 lata treningu Prosba o OCENE

WHEY premium