SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dodawaj odejmując

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3132

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1972 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8170
hmm.. brutus miał racje



proźba do mawashi'ego - weź mi bana na ip załatw żeby mnie już nie kusiło tu wchodzić , schodzi to wszystko na psy , a jeszcze pare lat temu było tu super , ale sam sobie jestem winien , nie wierzyłem brutus'owi - ale notka na przyszłość - brutus zna się na ludziach

żal mi was i tego forum



Zmieniony przez - theREDevil w dniu 2004-07-24 20:21:16

To live forever is a fantasy
To die tomorrow is reality
- = - = -
zaczynasz ? wejdź tutaj koniecznie http://www.sfd.pl/temat153141/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 570 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4003
Devil sam widzisz że przeciwników masz więcej jak zwolenników więc chyba ban na Twój IP będzie najlespzym rozwiązanem --------> chociaż fakt jest faktem zę forum jest dla wszytkich --------> dla wszystkich pod warunkiem że pisane arty są ciekawe i niosą komuś pomoc ot tak !! w takim razie narazie Devil

w końcu będe duży i silny :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Ałała...

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Zupełnie nie rozumiem dlaczego sprowadziłeś wszystko do OSOBISTEJ rozgrywki.


Nie miałem nic do Ciebie - zwróciłem jednak uwagę na pewne "nioedociągnięcia" w Twoich poradach.

Odkąd tu jestem staram się dbać o poziom MERYTORYCZNY Działu Trening i nie dopuszczam do sytuacji, w których ktoś szerzy błędne i NIEMERYTORYCZNE teorie.

Ty zaś od razu zrobiłeś z tego akcji i na dodatek obrażasz mnie na każdym kroku...

Ja nie obraziłem Cię ani razu, a Ty praktycznie w każdej kolejnej wypowiedzi jedziesz coraz mocniej.

Możesz to wyjaśnić??




Zmieniony przez - Michail w dniu 2004-07-25 09:52:35

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1972 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8170
oczywiście że to wyjaśnie - chociaż wolałbym nie mówić do ciebie bo zaraz oskarżysz mnie że za wiele mówie , nie na temat i pewnie że znam wiecej literek niz ty

widzisz twoja tu funkcja sprowadza się do wklejania gdzieniegdzie linków i wytyklania innym błedów których , z racji piastowanej przez ciebie tu funkcji , niewiedzieć czemu nie jesteś w stanie nawet spróbowac poprawić - odnosząc się do wypowiedzi innych jedynie w sposób pogardliwy i z góry zakładając ich błedne znaczenie
nie jesteś w stanie spełnić nawet tej merytorycznej funkcji

co do obrażania mnie to przypomnę ci że to ty to wszystko rozpocząłeś wynosząc się ponad wszystkich bez jakiegokolwiek zrozumienia dla tematu , nie potrafiac wyjaśnic w żaden sposób swojego stanowiska jedyne co zrobiłeś to ponizenie mnie poprzez podważenie tego co mówie , cytuje :
"...stanowczo brakuje Ci doświadczenia"
czy też
" Najbardziej jednak smuci mnie fakt, że stawiasz swoje DOMNIEMANIA zbudowane na krótkiej praktyce naprzeciw WIELOLETNIM (A KONKRETNIEJ 17 - LETNIM) DOŚWIADCZENIOM PRAKTYCZNYM mojej skromnej osoby. "

niewiedzieć czemu wynosisz sie ponad wszystkich chwaląc sie wiedza której w żaden sposób nie jesteś w stanie przedstawić lub jest jedynie w twych wyobrażeniach i wizerunku

ja odnosze sie tylko do tematów które sa mi bliskie i których jestem pewien co do działania [ mam tu na mysli działanie na moim organizmie - zreszta tak jak i ty tak i ja nie mogę w żaden sposób ręczyć za działanie na innych ] -- staram sie pomóc kazdemu komu jestem w stanie pomóc --- ty natomiast , jedyne co robisz to krytyka - i to nawet nie na poczatku , tylko po całym poście , gdy wszystko jest jasne , wchodzisz i 'to nie prawda' 'to nie będzie działać' 'zrób tak bo ja tak mówie i już i tak napewno bedzie działac , nie inaczej'

mógłbym tak kontynuować bez końca , bo takich ekscesów w twoim wykonaniu jest bez liku , nie mam jednak zamiaru marnowac ani czasu ani energi na prostowanie twojego ego które niewiedzieć czemu chcesz zbudowac własnie tu

i na koniec , cała rozmowa z tobą jest wycieczką osobista , bo wychowałem sie na tym forum i [ wyłaczając z tego grona mawashi'ego i brutusa - oni mieli i maja wysoki poziom ] wstyd mi z tego powodu bo zeszło ono całkowicie na psy - choc nie wiem czy to tych inteligentniejszych ras nie obraża



mawashi - ponawiam swoja proźbe , bo to nie ma najmniejszego sensu , prosze tylko żebyś to był ty a nie ...[ regulamin zabrania takich określeń ]...

dzieki mawashi

To live forever is a fantasy
To die tomorrow is reality
- = - = -
zaczynasz ? wejdź tutaj koniecznie http://www.sfd.pl/temat153141/ 

...
Napisał(a)
Usunięty przez Mawashi za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 570 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4003

w końcu będe duży i silny :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 656 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5946
buhahahahaha

~ nie cierpię czarnuchów, pedałów i wazeliniarzy ~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
"i na koniec , cała rozmowa z tobą jest wycieczką osobista , bo wychowałem sie na tym forum i"




Pseudonim theREDevil
Status na forum Użytkownik
Zawód/studia
Miasto
Województwo Nie mieszka w Polsce
Gadu-Gadu brak...
Suma Otrzym. Głosów 44
L. wysłanych artykułów 1209
L. przecz. artykułów 5128
Ostatnio aktywny 2004-07-26 00:12:36
Data rejestracji 2004-03-14
Abonament 2004-03-14


Zmieniony przez - Michail w dniu 2004-07-26 11:56:44

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1972 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8170
nie umiesz do tylu liczyć co ja nicków miałem , wiec nie ośmieszaj sie takimi tekstami

To live forever is a fantasy
To die tomorrow is reality
- = - = -
zaczynasz ? wejdź tutaj koniecznie http://www.sfd.pl/temat153141/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 656 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5946
Jakbym tak innych denerwował to też bym sobie co chwila nick zmieniał Ty lepiej znowu zmień i zacznij od nowa

~ nie cierpię czarnuchów, pedałów i wazeliniarzy ~

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ciśnienie!?!

Następny temat

Przysiady

WHEY premium