SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dobre połączenie?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1659

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 197
siemka. wlasnie jestem prawie przy koncu cyklu z cell pumpem (dwie duze puszki). efekty jakies tam sa...ale nie az takie nadzwyczajne:) chociaz pompa byla niesamowita:) mam takie pytanie:

STORM + KNOCKOUT - storm przed knockout po...i co trening zmiana kolejnosci... w neitreningowe tak samo... raz storm raz knockout... mozna tak zrobic? a jak nie to jakie inne polaczenie proponujecie? najbardziej mi zalezy na masie :) oczywiscie trening odpowiedni jest i dieta takze jakas tam jest:p
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 197
ale dorzuce do tego jescze 400g cp... i jak to brac wtedy?

DT- na czczo cp, prrzed t. shock a po storm? a w nie treningowy na czczo cp a po gdzies 8h storm? moze byc tak? a i po treningu storm z carbo bym bral... czy inaczej to wszystko brac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 724 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8440
Chyba najpopularniejsze połączenie storma jest połączeniem z shockiem , podobno super połączenie , storm + shoc , myśle ze hp , xp i ko też będzie nieźle ale skoro s + st daje super efekty to czemu by nie zrobić cyklu akurat storm + shock ,, myśle ze ko też będzie ok

Dajcie coś wygrać

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 399 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6133
Storm + SHOCK THERAPYpo winno byc dobrym połączeniem

Było juz kilka tematów poszukaj

MIKI ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 197
ale storm + shock to od ch*** mnie wyniesie:p a pol puszki starczy shock na cykl? bo jak tak to bym sie z kumplem zlozyl na to;) jestem ciekaw czy masa przyjdzie mi po tym;(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1568 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44776
Lepiej odloz kasy i kup storm i shock
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 197
wczesniej tez bralem cm2alpha i nie radze kupowac tego(cena: ok.130zl)...(firmy SAN) przyrost masy:200g... na serie moze po 2kg najwyzej podskoczylo...chociaz chyba i tyle nie podskoczylo:/ i musze dodac ze z energia na treningu bylo gorzej niz przed braniem tego gó*** etylowego;) to tak na przyszlosc jakby ktos chcial to kupic:p jakosciowo byl jak produkty megabola;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 197
jak znalazlem shock i storma za 300zl to jest w miare cena czy da sie taniej w jakis sklepach znalezc? i czy do cyklu jest potrzebny mi caly shock czy moge z kims na spółe go wziac? bo pewnie storm to calyu jest potrzebny na 1 cykl? i jak brac w nietreningowe ...:/ pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 8571 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 90813
Jezeli kupisz Storma to on ma 80 porcji czyli 2 razy dziennie masz go na 40 dni. Pelny cykl. Shock ma 50 porcji, wiec wystarczy ci na dwa cykle, wiec smialo mozesz brac z kumplem na spole. Nie zawiedziesz sie tym towarem, Shock wymiata, niezle pobudzenie i pompka.
Tak 300 zlotych to dobra cena, kupuj smialo za tyle.

Zmieniony przez - slawle w dniu 2007-01-23 17:36:47

Shut The f*** Up And Train

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 399 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6133
za mniej to chyba nie znajdziesz

MIKI ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 197
dzieki za odp:) to chyba sie decyduje na to wlasnie:) a tak w razie czego to jakbym polaczyl storma z mono jakims(lub kre alkalyn) to by bylo w miare rozwiazanie? albo z cp (bo mam jescze prawie cala duza puche..)
pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 197
i storma brac po tren. i na czczo? a shock przed tren.? a w NT tylk ostorm na czczo?

Tak pozatym to noge skrecilem:( i niewiem czy martwy robic;( i inne cwiczenia czy nie odpuscic;(
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CoS dokupic???

Następny temat

x-pand+co???

WHEY premium