SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dobra odzywka na sile i na mase?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4804

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 203 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2281
witam potrzebuje pomocy znaczy się bardziej rady niż pomocy. planuję zacząc cykl na mase/sile i chce kupic sobie jakies dobre odzywki ktore daly by mi duzego kopniaka. czytalem troche i opinie sa tak rozne ze juz sam nie wiem...
ja sie zastanawialem nad
Tech Hardcore, jakas kreatynka(tylko wydaje mi sie ze bedzie slabsza od innych produktow), Shock Therapy, stormem, NitroBolon.
moze wy znacie cos lepszego?
bedzie bardzo wdzieczny za rady.
dziekuje

‎"My attitude is that if you push me towards something that you think is a weakness, then I will turn that perceived weakness into a strength." MJ

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dieta waćpan.
prosze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 203 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2281
dieta jest, jesli bym potrzebowal pomocy w tym zakresie to bym tutaj chyba nie pisal?:)
chodzi mi tylko o cos dobre i efektywnego jechalem rok bez odrzywek(ktore daja "powera") no i wydaje mi sie ze juz moge zaczac

‎"My attitude is that if you push me towards something that you think is a weakness, then I will turn that perceived weakness into a strength." MJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 691 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22135
bierz mono, jakiś creapure np. z Fitmaxa albo Kaizena.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 203 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2281
tez zastanaiwma sie nad stackiem xp, albo storma? ahh tyle tego jest...:)

‎"My attitude is that if you push me towards something that you think is a weakness, then I will turn that perceived weakness into a strength." MJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 691 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22135
jeżeli już chcesz jakiś stack to wg. mnie tylko przedtreningowy i do tego pojedynczą formę kreatyny, a zapomniałem zapytać: który kontakt z suplami ? pierwszy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 203 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2281
wczesniej bralem, białko (musletecha) + bcaa (gmc) tak pozatym to nic.
a to nie sa stacki przed treningowe?

‎"My attitude is that if you push me towards something that you think is a weakness, then I will turn that perceived weakness into a strength." MJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 691 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22135
no bardziej od storma wolałbym kupić NE. kup jakiś typowy stack przedtreningowy( np. no xplode, NE, nitro2 etc. ) i tak jak mówiłem połącz z pojedynczą formą kreatyny. ja bym na twoim miejscu wybrał mono z kaizena i NE.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 203 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2281
a co myslisz o xp+kreatyna+bialko+bcaa ?
nie wiem dlaczego ale xp przypadlo mi do gustu no i tez zastanawima sie nad nitrobolonem

‎"My attitude is that if you push me towards something that you think is a weakness, then I will turn that perceived weakness into a strength." MJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 691 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22135
bcaa zbędne, jeżeli pierwszy cykl kreatynowy to lepiej pojechać po tańszych kosztach i tak Cię 'pokopie'. białko oczywiście wg. braków w diecie. NE zbiera bardzo pochlebne opinie i jest tańszy od XP, więc ja bym wziął NE + mono, zrobisz jak chcesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 203 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2281
heh upewnic sie musze ne to jest nitrobolon energizer?

‎"My attitude is that if you push me towards something that you think is a weakness, then I will turn that perceived weakness into a strength." MJ

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomóżcie dobrać zestaw...

Następny temat

ktora odzywke ;d dla chudzielca

WHEY premium