SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

do parterowcuw

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3355

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 336 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3665
cześć! mam pytanie jak przeciwnika leżącego na brzuchu przekrecić na plecy. prosze o jakieś zdjęcie lub opis. zgury dziekuje za odpowiedzi!

ola! BIEGAĆ SKAKAĆ LATAĆ PŁYWAĆ W TAŃCU RUCHU WYPOCZYWAĆ!

"JEŻELI KTOŚ CIĘ ZACZEPIA, POPROŚ GO BY PRZESTAŁ. JEŻELI NIE PRZESTANIE ZNISZCZ GO!"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 904 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6674
Nie lepiej udusic jak lezy na brzuchu?:)


Pozdro

KdH/BJJ/WWA

KdH
[email protected]

KdH/BJJ/WWA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 183 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4976
po co go przekrecac lepiej zadusic ))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 617 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8283
Stan mu na kolano a sam sie odwroci

DANZAN RYU RULEZ

DANZAN RYU/BJJ RULEZ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
TO ciężko opisać obejmij przeciwnika nogami w tali,dłońmi chwyć od wewnątrz (pod pachy)za barki.
Następnie przetocz się przez prze ramię.
Dalej kiedy już go obrócisz wsadź mu stopy pod kolana.
Jest już unieruchomiony możesz go np:udusić polecm MATA LEO
Oczywiście to jest opis na "sucho" w walce troche inaczej to wygląda.
A tak wogóle to poco przechodzisz z wcześniejszej pozycji chyba najlepszej jaka może być?. Jak się w niej wyrywa to zablokuj stopami jego kolana.

HWARANG
"Lepiej w walce zginąć z honorem niż w hańbie żyć"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W ogole go nie przewracac. Zadusic, albo dzwignie na noge zalozyc. A w przypadku walki z uderzeniam utluc po prostu.

Paweł Ziółkowski
http://czarnypas.gr.pl/bjj
Mata jest mym kościołem, parter moim niebem, Brazylijskie jiu-jitsu moją religią.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 336 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3665
dzieki za odpowiedzi pytanie zadałam dlatego gdyż zapisałam się na judo a początkujący ćwiczą troche w parterze. poprostu przeciwniczka kładzie się na brzuchu z podkurczonymi nogami i rękami i walke trzeba zaczynać od początku

ola! BIEGAĆ SKAKAĆ LATAĆ PŁYWAĆ W TAŃCU RUCHU WYPOCZYWAĆ!

"JEŻELI KTOŚ CIĘ ZACZEPIA, POPROŚ GO BY PRZESTAŁ. JEŻELI NIE PRZESTANIE ZNISZCZ GO!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oj, Pompka, Pompka. Idz Ty lepiej na Bjj.

Paweł Ziółkowski
http://czarnypas.gr.pl/bjj
Mata jest mym kościołem, parter moim niebem, Brazylijskie jiu-jitsu moją religią.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bruce, sprawdz najpierw kto to pisze. I zwoc uwage na kocowki czasownikow.

Paweł Ziółkowski
http://czarnypas.gr.pl/bjj
Mata jest mym kościołem, parter moim niebem, Brazylijskie jiu-jitsu moją religią.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 336 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3665
narazie bjj musze sobie odpuścić, ale przecież musi być jakaś metoda a jeżeli niema to opidzcie mi jakieś duszenie. pozdrawiam!

ola! BIEGAĆ SKAKAĆ LATAĆ PŁYWAĆ W TAŃCU RUCHU WYPOCZYWAĆ!

"JEŻELI KTOŚ CIĘ ZACZEPIA, POPROŚ GO BY PRZESTAŁ. JEŻELI NIE PRZESTANIE ZNISZCZ GO!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kask ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3395 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
Ladnie bruc dales ha, ha, ha ...
Przebijasz wszystkich ...

Kask!

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Starcie vs Komandos

Następny temat

siła w judo

WHEY premium