SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dlaczego za wcześnie na odżywki......

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9780

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2438 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15362
imo, ciezko jest zrobic trening na mase skladajacy sie z dwoch partii miesniowych z przerwami 2 minutowymi w 45 min ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1529 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9814
To zalezy ile masz cwiczen i ile serii na dane cwiczenie.
W 45 minut robilem splity jak nie bylo kumpla na silce.
W 60 minut jak byl Zawsze sie cos przegada, normalne.
Obecnie HST jade w 35-40 minut - spokojnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
Ogólny przekaz jaki niesie ten artykuł jeszcze przejdzie, ale jest tam kilka błędów przy tłumaczeniu pewnych zależności.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2438 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15362
np 12 serri na bica i 16 serii na klatke ? raczej nie zrobisz w 60 min nawet :X Nawet jesli zmniejszysz do 9 i 12 serii to sie nie zmiescisz :) Skracac przerwy miedzy seriami ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 457 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2504
jasne, że tak a czemu by nie? co wy macie z tymi przerwami , że jest powiedziane standardowo przerwa 2 minuty na mase to tak musicie robić? skróćcie przerwy i tyle ja się wyrabiałem teraz z fbw w 50 minut a ćwicze razem z kumplem i co chwile musimy zmieniać nałożenie =o)

Ja wyp*****lam ciężary a Ty sam gryf
"Wygląd z tyłu masz taki jak byś od dziecinstwa był używany zamiast konia do orania ziemi."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1529 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9814
Dasiek, jak pisalem, zalezy ile masz cwiczen i serii na dana partie ciala?
Biceps 12 serii ???? ostro - bynajmniej tez tak keidys cwiczylem i efekty mizerne. Kiedy przeszedlem na max 9 serii ladnie sie bujnelo. 6optimum, 9 maximum
Klata 16 serii max. Optimum 14, maximum 16 . Duzo nie znaczy dobrze.
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Mięśnie "mówią"-jak mamy podnieść te 60kg na ławce jak w życiu na 'oczy' ich nie "widzieliśmy"!?Jedynie co to 80 kg "widziałem" z kreatyną ale same nie damy rady..." - to jest fajne

a tak na marginesie jestem za tym zeby zupelnie poczatkującym doradzic aby kupili nawet jakies malutkie pudeleczko gainerka lub bialka i jedli ( np: polowe zalecanej dawki ). Może nie przyniesie im to zadnego efektu ale wiecie beda mieli psychiczną motywacje że rosną na odrzywkach, choc w rzeczywistosci beda to normalne przyrosty które osiągneli by calkowicie naturalnie.

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
"Tłuszcz spalany jest na samym końcu-przd nim na "ogień" idą białka czyli...MIĘŚNIE" - ja bym się spierał czy ten mechanizm tak właśnie wygląda, w mysl tej teorii spalenie tłuszczu byłoby niemozliwe przed calkowitą utratą mięśni

"Kreatyna jest zalecana dla zaawansowancyh kulturystów którzy na diecie "jadą" już jakiś czas - i to nie miesiac ani rok-a znacznie dłużej!Wtedy to muszą szukać innych bodćców w postaci zróznicowanego,bardziej intensywnego treningu oraz wspomagania suplementami." - to też jest przegięte, wymaga sprostowania, mam swiadomosc ze teorie są i mogą być różne, ale przekaz jest jasny - kreatyna stosowana przed nabyciem znacznego doswiadczenia treningowego jest niewskazana, otóż moim zdaniem kreatyna jest jak najbardziej wskazana w celu poprawienia adaptacji wysiłkowej w czasie nabywania doswiadczenia. choc zgadzam sie ze rozpoczynanie przygody z siłownią od kreatyny jest "nieedukacyjne" i niepotrzebne, tragedi natomiast z pewnoscią nie bedzie.


sprawa z 45 minutowym treningiem jest dyskusyjna, na własnym przykładzie wiem ze aktualnie potrafię zajechac miesnie dwoma seriami w cwiczeniu, kiedys potrzebowałem ich znacznie wiecej by poczuc to samo "nabicie", tak wiec skłaniam sie ku poglądowi ze miesnie uczą sie reagowac na stymulacje z biegiem czasu, trening tez z roku na rok staje się wydajniejszy i zajmuje mi mniej czasu. przejglądnąłem te 4 strony dyskusji i moją uwagę zwróciła opinia jakoby należało zmniejszac przerwy miedzy seriami byle tylko zmiescic sie w 45 minutach, nie zapominajmy ze art adresowany był do tzw "zielonych", i własnie zbyt szalona intensywnosc treningu moze byc przyczyną braku postępówu amatorów, bądź to spowodowana zbyt dużyni ciężarami, bądź zbyt dużą iloscia serii, bądz zbyt krótkimi przerwami, tak tez zamiast wyznaczac sztywne ramy treningu warto by było jeszcze raz podkreslic, ze wszystko nalezy robic z głową i więcej wcale nie zanczy lepiej, a jesli chce się czegos nauczyc - trzeba się regularnie dokształcać, bo w życiu "tylko głupcy uczą się na własnych błedach, ludzie mądrzy uczą się na cudzych" i basta. taka jest metodologia osiągania sukcesu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1529 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9814
Puszka najlepiej ich motywuje.
Jak nie ma puszki to nie oplaca sie cwiczyc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
to ja proponuję puszkę tuńczyka.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ESTER CZY JABLCZAN?

Następny temat

Redukcja - Ultra Ripped + bialka?

WHEY premium